reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mnie irytują globulki (bo są) wypływają itp … rozmawiałam z moim ginekologiem i powiedział ze mogę, tylko dość głęboko. I u mnie się to ładnie sprawdza. Jak tylko coś poczuje, ze się zaczyna to od razu maść na palec i szybko mi przechodzi. Ilość maści oczywiście indywidualnie ale mi wystarczy jak ziarnko grochu.
Bielizna może się ciut brudzić ale nie tak jak przy globulkach.
Wspaniale! To zobacze co mi odpisze klinika i zacznę leczenie
 
reklama
Robiłam, wyszły bakterie , jutro powtórzę posiew .dr narazie nie chce midawac antybiotyku na tak wczesnej ciąży..muszę je wyplukc..wiesz ja do tej pory nie miałam infekcji a teraz już pora kolejny jak nie pochwa to pęcherz..myślę że leki na to wpływają też
No niestety:/ jest to nieprzyjemne. Ja tez co chwile czuje cewke moczowa. Nawet zauwazylam ze gorzej jak nosze wkladki… moze to one cos podrazniaja bo przy dopochwowym progesteronie jednak trzeba je nosic:/ wiec zakupilam czysty sok z zurawiny i popijam codziennie profilaktycznie… macica tez naciska i swoje robi. Ale NIECH ROSNIE!✊🏻💪🏻
 
Dziewczyny z małopolski i Krakowa-mam dobre wieści 😁
 

Załączniki

  • FB_IMG_1642772038038.jpg
    FB_IMG_1642772038038.jpg
    93,4 KB · Wyświetleń: 89
No niestety:/ jest to nieprzyjemne. Ja tez co chwile czuje cewke moczowa. Nawet zauwazylam ze gorzej jak nosze wkladki… moze to one cos podrazniaja bo przy dopochwowym progesteronie jednak trzeba je nosic:/ wiec zakupilam czysty sok z zurawiny i popijam codziennie profilaktycznie… macica tez naciska i swoje robi. Ale NIECH ROSNIE!✊🏻💪🏻
Asia wkladki powoduja podrazenie i tym samym rosnie produkcja sluzu.
Ale niech rosnie😘
 
Jestem po USG.
Mam 4 pecherzyki w lewym (13mm) i 2 w prawym (9mm) wiec szału nie ma. Mam jeszcze brać leki do niedzieli a w poniedziałek kolejne USG.
Niestety mój organizm robi co może ale wyniki ze względu na niska rezerwę raczej słabe.
Do tego mam podawać mojemu mężowi Menopur w dawce 75 jednostek co drugi dzień. I za 2 tygodnie sprawdzić ponownie jakość nasienia. Jeżeli będzie chociaż 1 % to próbujemy zapładniać komórki. Jeśli nie, dajemy sobie miesiąc na poprawę. Jeśli poprawimy Ok, jeśli nie - działamy z tym co mamy.
Zdaniem lekarza pogorszenie morfologi mogło wynikać z przebycia Covidu.
Natomiast fakt, ze mam podawać mężowi zastrzyki chyba jest to nowością. Ktoś miał podobnie ?

Ps. Punkcja prawdopodobnie w środę
 
reklama
Do góry