reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Robiłam, wyszły bakterie , jutro powtórzę posiew .dr narazie nie chce midawac antybiotyku na tak wczesnej ciąży..muszę je wyplukc..wiesz ja do tej pory nie miałam infekcji a teraz już pora kolejny jak nie pochwa to pęcherz..myślę że leki na to wpływają też
Pij dużo wody, sok żurawinowy, urosept też możesz przyjmować :*
 
reklama
Aaa czyli masz niewydolne ciałko żółte. To jesteś kochana trochę nie na tym temacie. My tu już niestety w tematach in vitro a to trochę zmienia. Możemy Ci radzić niekoniecznie dobrze, ale nie celowo.
Trafiłam tu tak naprawdę przypadkiem bo tu mnie lupka skierowała jak szukałam informacji o prolutexie 🙂 przepraszam mogłam Wam od razu napisać 🙂
 
Jak ja to znam [emoji3525] ja przed transferem dostałam globulki na 3 dni ale to było na początku cyklu...ja w ciągu 2 msc mam już 4 infekcje..a nigdy nie miałam z tym problemu...myślę że to też leki a to wpływają
Dziewczyny nie straszcie mnie. Ja mam bardzo często infekcje. Choć o dziwo ostatnio odkąd biorę trivagin i przeleczyłam kilkoma globulkami jest spokój. Ale teraz mam okres, a po okresie mam zawsze. Na szczęście mam w zapasie globulki na receptę [emoji846]
 
Kupiłam lactovaginal to jakieś probiotyki dopochwowy i jeszcze probiotyk doustny i pije maslanke i kombuche.
Robię co mogę, żeby się dobrymi bakteriami zasiedlic i czekam co poradzą opiekunowie z kliniki. Bardzo dziękuję Wam dziewczyny za rady :) jesteście bezcenne
Ja praktycznie już profilaktycznie używam maści Pimafucort. Jest na receptę ale to lekarz rodzinny może wypisać. Tylko trzeba paluszkiem głęboko włożyć, okrążyć szyjkę. Po 2 dniach po infekcji.
 
Ja praktycznie już profilaktycznie używam maści Pimafucort. Jest na receptę ale to lekarz rodzinny może wypisać. Tylko trzeba paluszkiem głęboko włożyć, okrążyć szyjkę. Po 2 dniach po infekcji.
O super, recepta to żaden problem. Nie wiedziałam, że można do środka aplikować.
 
reklama
O super, recepta to żaden problem. Nie wiedziałam, że można do środka aplikować.
Mnie irytują globulki (bo są) wypływają itp … rozmawiałam z moim ginekologiem i powiedział ze mogę, tylko dość głęboko. I u mnie się to ładnie sprawdza. Jak tylko coś poczuje, ze się zaczyna to od razu maść na palec i szybko mi przechodzi. Ilość maści oczywiście indywidualnie ale mi wystarczy jak ziarnko grochu.
Bielizna może się ciut brudzić ale nie tak jak przy globulkach.
 
Do góry