reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Na sztucznym cyklu też dziś dostałam okres ale takie porządne krwawienie zaczęło się po 15 godzinie i mam się zgłosić do kliniki w 10 Albo 11 dniu cyklu
Ja mam na naturalnym cyklu
Tez mam się zgłosić między 10 a 11 dniem
Tylko tyle że mój dr w sobotę pobiera jejeczka czyli ma zabiegi
Ah i albo pojadę 9 dnia albo mnie wcisna w tą sobotę kiedy będzie 10 DC
Muszę czekać do 5 to wszystko się dowiem
 
Ja mam na naturalnym cyklu
Tez mam się zgłosić między 10 a 11 dniem
Tylko tyle że mój dr w sobotę pobiera jejeczka czyli ma zabiegi
Ah i albo pojadę 9 dnia albo mnie wcisna w tą sobotę kiedy będzie 10 DC
Muszę czekać do 5 to wszystko się dowiem
U mnie na naturalnym to w 10-11 dniu już jest owulacja :D więc ja latam od 5 dc na kontrole, przekichane ;)
 
10 Albo 11 dnia cyklu mam iść do kliniki A to wypada w sobotę i niedzielę myślisz że mogę iść 9 dnia
Ja mysle ze spokojnie mozesz isc 9 dnia, często tak mialam ze wizyte powinnam miec w danym dnii cyklu a jesli wypadalo swieto lub lekarz przyjmowal w inny dzień to chodzilam wczesniej o ten 1 lub 2 dni, ale
 
Czesc Dziewczyny, mam wyniki bety 7 dni po transferze:
Beta 55,63
Progesteron 12,5 ng/ml- ten peogesteron to chyba za niski...? A biorę duphaston 3x1 i cyclogest 3x1.
Hurra dodatnia beta :) ostatnio dużo sukcesów na forum. Progesteron niby w normie, bo mówią że nie powinien być mniej niż 10. Jak transfer na naturalnym to rosnącą beta będzie popedzala wzrost progesteronu, jak na sztucznym to pewnie Ci coś dołożą.
 
reklama
Do góry