reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cykl sztuczny..jak to u Was było ?? W którym dniu mieliście transfer, ile wizyt czy miałyście skreślanie hormony..??
Ja miałam dwie albo trzy wizyty przed transferem. Nie pamiętam dokładnie, a transfer w 18 dc. Ostatni raz miałam badany estradiol, lh i progesteron tydzień przed transferem
 
Cześć dziewczęta! Rowno rok temu odebrałam pierwszy pozytywny wynik bety po wigilijnym transferze a o to jak mały człowiek przyrósł od tego czasu ;) Walczcie bo warto ;)

@Caro♤♤♤♤ @Evela.6 jak u Was dalsze plany? Kiedy teraz działacie?
 

Załączniki

  • 20211230_123448.jpg
    20211230_123448.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 107
Dziewczyny a co jak się ma bardzo wysoki progesteron? Bo ja mam 100… a wiem ze tu najczęściej wartości 30-40. Nie ma mojego lekarza do 8.01 i nie mam z kim tego skonsultować :(
 
Dziewczyny a co jak się ma bardzo wysoki progesteron? Bo ja mam 100… a wiem ze tu najczęściej wartości 30-40. Nie ma mojego lekarza do 8.01 i nie mam z kim tego skonsultować :(
A były dwa zarodki podane? I w jakich jednostkach jest progesteron? Jesteś w ciąży? Bo w ciąży rośnie czasem samoistnie i leki powodują ogrom prg. Jak jest już ciąża to można zmniejszać po 10-11tc kiedy lozysko przejmie powoli funkcje. Ale odstawić jeszcze nie wolno. Wysoki progesteron to tylko dotkliwe objawy uboczne, dziecku nie szkodzi. Ja miałam ponad 100 chyba 120 nawet.
 
Zadzwoniłam dzisiaj do laboratorium i sami nie byli w stanie porównać moich wyników bet, bo jedna wysłali do czewy drugą do Katowic przepraszał mnie za to i kazali powtórzyć test, więc pojechałam dzisiaj do innego laboratorium i w nim beta wyszła mi 358, przypominam, że wczoraj miałam 194, myślę że się udało, ale czy progesterol ma spadać? Już mam 26 wynik a wczoraj 34.68 ale w innym laboratorium
 
Zadzwoniłam dzisiaj do laboratorium i sami nie byli w stanie porównać moich wyników bet, bo jedna wysłali do czewy drugą do Katowic przepraszał mnie za to i kazali powtórzyć test, więc pojechałam dzisiaj do innego laboratorium i w nim beta wyszła mi 358, przypominam, że wczoraj miałam 194, myślę że się udało, ale czy progesterol ma spadać? Już mam 26 wynik a wczoraj 34.68 ale w innym laboratorium
Spokojnie progesteron produkowany jest pulsacyjnie przez jajniki :-) może się zmieniać. Istotna jest ogólna wartość a nie jej oscylacje. A wartość jest super :-) pamiętaj nie wszystkie z leków wychodzą.
 
A były dwa zarodki podane? I w jakich jednostkach jest progesteron? Jesteś w ciąży? Bo w ciąży rośnie czasem samoistnie i leki powodują ogrom prg. Jak jest już ciąża to można zmniejszać po 10-11tc kiedy lozysko przejmie powoli funkcje. Ale odstawić jeszcze nie wolno. Wysoki progesteron to tylko dotkliwe objawy uboczne, dziecku nie szkodzi. Ja miałam ponad 100 chyba 120 nawet.
Jeden zarodek. Jednostka to ng/ml (nie wiem czy sq różne w różnych labach?) jestem 9dpt, beta 77. Biorę Cyclogest 3x, Prolutex 1x i Crinone 1x i Duphaston 3x. Chętnie bym to skonsultowałam ale klinika ma wolne do nowego roku :(((
 
reklama
Cześć dziewczęta! Rowno rok temu odebrałam pierwszy pozytywny wynik bety po wigilijnym transferze a o to jak mały człowiek przyrósł od tego czasu ;) Walczcie bo warto ;)

@Caro♤♤♤♤ @Evela.6 jak u Was dalsze plany? Kiedy teraz działacie?
Kochana pamiętam Twoją betę z tamtego roku.
U mnie klapa , 6 transfer nieudany.
Mrozakow 0 .
Jak u was ?
 
Do góry