reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczęta! Rowno rok temu odebrałam pierwszy pozytywny wynik bety po wigilijnym transferze a o to jak mały człowiek przyrósł od tego czasu ;) Walczcie bo warto ;)

@Caro♤♤♤♤ @Evela.6 jak u Was dalsze plany? Kiedy teraz działacie?
Uroczy ten młody człowiek [emoji3059] a jaki już duży !

Ja kochana czekam na szczepienia limfocytami ,pierwsze mam 17.01 i tak 3razy co 3tyg ,później kontrolne allo mlr i jeśli wynik będzie min 25% możemy podejść do transferu i w razie ciąży doszczepianie między 6a 8tyg . Także działamy ale do transferu jeszcze kupa czasu . W najlepszym przypadku odbędzie się w maju .
 
Jeden zarodek. Jednostka to ng/ml (nie wiem czy sq różne w różnych labach?) jestem 9dpt, beta 77. Biorę Cyclogest 3x, Prolutex 1x i Crinone 1x i Duphaston 3x. Chętnie bym to skonsultowałam ale klinika ma wolne do nowego roku :(((
Wow to Cię obstawili lekami :-) lepszy wysoki niż niski progesteron. Nic zmienić teraz nie możesz bo będzie to ryzykowne. Sam poziom hormonu nic nie znaczy. Kazdy ma inaczej wrazliwe receptory ja bym nic nie ruszała.
U mnie były bliźniaki ( dwa zarodki podane) i przy lutinusie 3x 1 miałam 120. Bardzo się męczyłam bo miałam katar, krwawienia z nosa, okropne bóle głowy. Jak progesteron spadł do 70 w 2 trymestrze to lepiej się poczułam. U mnie beta tez była wysoka, wiec nie tylko od progesteronu tak mogłam się czuć. 10dpt było 500
. Poczekaj do 8ego i nic się nie martw progesteron wysoki nie szkodzi dziecku:-)
 
Wow to Cię obstawili lekami :-) lepszy wysoki niż niski progesteron. Nic zmienić teraz nie możesz bo będzie to ryzykowne. Sam poziom hormonu nic nie znaczy. Kazdy ma inaczej wrazliwe receptory ja bym nic nie ruszała.
U mnie były bliźniaki ( dwa zarodki podane) i przy lutinusie 3x 1 miałam 120. Bardzo się męczyłam bo miałam katar, krwawienia z nosa, okropne bóle głowy. Jak progesteron spadł do 70 w 2 trymestrze to lepiej się poczułam. U mnie beta tez była wysoka, wiec nie tylko od progesteronu tak mogłam się czuć. 10dpt było 500
. Poczekaj do 8ego i nic się nie martw progesteron wysoki nie szkodzi dziecku:-)
Dziękuje ❤️ No ja tez czuje skutki uboczne. Niedobrze mi okrutnie, ból głowy, zero apetytu.

@Evela.6 jeszcze będę sprawdzać - mój lekarz wraca dopiero 8.01 także wcześniej i tak nic nie wymyślę. Poza tym jeszcze nie jest 3 cyfrowy wiec na spokojnie podchodzę.
 
reklama
Do góry