reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja przy bliźniakach 10 dpt miałam betę 432 😁 także tak.... 🙂😃
No żesz.... Czyli pobiłam nawet ciąże bliźniaczą🤣🤣🤣🤣 matko jedyna😱😱😱😱boję się ciąży bliźniaczej 🙈sprawdzę przyrost ostatni raz za 2 dni. Jak znowu tak wygrzmoci, to prawdopodobnie jest tam dwoje 😜 a Ty sprawdzałaś w 12 dpt.? Jak patrzę do tabelki z betami hcg po transferze, to jestem grubo poza...
 
No żesz.... Czyli pobiłam nawet ciąże bliźniaczą🤣🤣🤣🤣 matko jedyna😱😱😱😱boję się ciąży bliźniaczej 🙈sprawdzę przyrost ostatni raz za 2 dni. Jak znowu tak wygrzmoci, to prawdopodobnie jest tam dwoje 😜 a Ty sprawdzałaś w 12 dpt.? Jak patrzę do tabelki z betami hcg po transferze, to jestem grubo poza...
Później już nie badałam przyrostu. Tylko w 3,7 i 10 dpt. Nic się nie bój, będzie fajnie 😁😁😉😉
 
To byl twoj pierwszy transfer?
Tak, pierwszy. Czynnik męski, u mnie wszystko dobrze. Ale ciągle pod górkę. W dniu transferu trafilam do szpitala z nieziemskim bolem brzucha, miałam krew w otrzewnej. Teraz czuję sie dobrze i miałam nadzieję, że jednak moje dwa silne zarodki to przetrwały.. Ale niestety. Czekam sztuka dla sztuki na wynik, ale rozmawiałam z lekarzem, o krwawieniu i mam zacząć nowa stymulacje w styczniu.
 
A ja juz nie wiem czy sie stresowac czy odpuscic. Po ostatniej cb..
Beta 10dpt -130
Beta 12dpt -250
Ale tu mam wrazenie wszyscy maja wyzsze wyniki…
 
reklama
Do góry