reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Głowa do góry, jak nie masz już tego brudzenia, to dobry znak. Ja miałam 2 dni😉jutro też idę na betę. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Znowu ja nie mogę spać po nocach, ciągle się budzę o 3 i nie mogę później zasnąć... Nie wiem czy to hormony... powoli zaczynam nie znosić nocy,bo się męczę 😔
Daj znać jak wynik Twojej bety. Ja już praktycznie nie mam nadziei, ale wiadomo, umiera ostatnia.
 
Ogólnie dobry wynik to około 40 .
Ja miałam po 3 szczepieniach około 21. I dostałam leki do transferu + mam się do szczepiać co dwa miesiące.
Ty się szczepiłaś ?
Rozumiem. Ale gdzieś przeczytałam że szczepią tylko jak jest 0%. Ja nie szczepiłm się to moje pierwsze takie badanie. Dr.P. zlecił po nieudanym transferze. A jakie leki do transferu?
Ja mam 28,10%
Nie musze mieć szczepien
Lekarz powiedział ze doda leki do transferu i po
A wiesz jakie leki?
podobno lepiej mieć powyżej 30% ja mam 0 i czekają mnie szczepienia
No właśnie wiem że jak jest 0% to dają szczepienia ale nie wiem jak jest przy takim wyniku jak mój 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry