reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jaka masz endometrioze ?
Ja nie mam ...ale się martwię
Dziewczyny mi pisaly na innym forum że moje objawy mogą sugerować endometrioze 😭
Mam obfite miesiączki po ciąży biochemicznej w marcu strasznie boli mnie krzyż ...to jest taki bol że nie da się opisać
Niekiedy jest mi aż słabo od tego bólu
Lecz żaden lekarz nigdy nawet nie wspomniał mi o endometriozie
Pytam bo się troszkę przestraszyłam a mam mieć transfer 🥺🥺🥺i już chyba panikuje
 
reklama
Ja nie mam ...ale się martwię
Dziewczyny mi pisaly na innym forum że moje objawy mogą sugerować endometrioze 😭
Mam obfite miesiączki po ciąży biochemicznej w marcu strasznie boli mnie krzyż ...to jest taki bol że nie da się opisać
Niekiedy jest mi aż słabo od tego bólu
Lecz żaden lekarz nigdy nawet nie wspomniał mi o endometriozie
Pytam bo się troszkę przestraszyłam a mam mieć transfer 🥺🥺🥺i już chyba panikuje
Skoro masz mieć transfer to napewno miałas robione badania, łącznie z USG, oceną endometrium. Lekarz napewno by wykrył jeśli coś miałoby być nie w porządku. Więc nie stresuj się na zapas. I nie sugeruj się diagnozami postawionymi na forum bo można się nieźle zafiksować. Zaufaj lekarzowi
 
Ja nie mam ...ale się martwię
Dziewczyny mi pisaly na innym forum że moje objawy mogą sugerować endometrioze 😭
Mam obfite miesiączki po ciąży biochemicznej w marcu strasznie boli mnie krzyż ...to jest taki bol że nie da się opisać
Niekiedy jest mi aż słabo od tego bólu
Lecz żaden lekarz nigdy nawet nie wspomniał mi o endometriozie
Pytam bo się troszkę przestraszyłam a mam mieć transfer 🥺🥺🥺i już chyba panikuje
W klinice na pewno by to wylapali
Nie martw sie na zapas😊
Ja chodzilam przez rok do ginekologa
Mowil ze jestem zdrowa, zrobil mi u siebie w szpitalu laparoskopie i mowil ze tez super.
Trafilam przez przypadek do innego ginekologa po miesiacu od zabiegu i zauwazyl na usg torbiel plus ogniska endometriozy przy jelitach.
Trafilam do kliniki i na pierwszym badaniu od razu potwierdzili ze to endometrioza.
Ale ja nie bede robic drugiej laparo bo moje AMH bedzie juz b.niskie
 
reklama
A czy któraś z Was miala krwawienie implantacyjne?
Hej, ja miała 2 razy. Przy moim pierwszym transferze, plamienia miałam 7dpt blastki, a w drugim dopiero 9dpt, z tego co pamiętam to bardziej brudziłam niż krwawiłam. To była stara krew po implantacji. W obu tych transferach miałam silne bóle. W tym obecnym transferze nie mam żadnych plamień, najwyraźniej zarodek spokojnie się zaimplantował. Nawet nie czułam silnych kłuć, tak jak przy tamtych transferach.
 
Do góry