reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję Kochana za odpowiedź. Ja też mam taki brunatny sluz bardziej, ale do wczoraj za każdym razem jak jde do ubikacji. Bol taki przedmenstruacyjny, a beta dopiero w poniedziałek. Bardzo sie boję :(
Głowa do góry, jak nie masz już tego brudzenia, to dobry znak. Ja miałam 2 dni😉jutro też idę na betę. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Znowu ja nie mogę spać po nocach, ciągle się budzę o 3 i nie mogę później zasnąć... Nie wiem czy to hormony... powoli zaczynam nie znosić nocy,bo się męczę 😔
 
reklama
Wczoraj wzięłam 2 zastrzyk bemfola i po 10 minutach ta masakryczna migrena, która mnie trzymała cały dzień przeszła. I już do nocy było cudownie. Niestety dzis znów obudziłam się z bólem głowy [emoji36] Aż mam ochotę na kolejny zastrzyk jak tak pomaga[emoji2957]
 
Faktycznie z przejęcia na mogłam zasnąć.
Punkt 2 zeszłam. Trochę problemów z oderwaniem folii 😂😂😂 i poszło.
Później do 4 nie mogłam spać z przejęcia.
Dobrze, że dziś weekend. Przynajmniej nie jesteś zmęczona w pracy. Chciałabym zasnąć i obudzić się już po punkcji, a lepiej po transferze 😄
 
Wczoraj wzięłam 2 zastrzyk bemfola i po 10 minutach ta masakryczna migrena, która mnie trzymała cały dzień przeszła. I już do nocy było cudownie. Niestety dzis znów obudziłam się z bólem głowy [emoji36] Aż mam ochotę na kolejny zastrzyk jak tak pomaga[emoji2957]
To wychodzi na to ,że bóle głowy są zapisane w stymulację u mnie dodatkowo mdłości i czasami jakieś takie skurcze mocne które trwają sekunde
 
reklama
Do góry