reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej mam pytanie do Was czy Wy szczepilyscie się na Covida wiem że to sprawa każdej z nas i nie oceniam ale ja się nie szczepilam b ciągle miałam nadzieję że w końcu będę w ciąży ale teraz tyle się słyszy że kobiety w ciąży maja covid i już sama nie wiem czy pójść się jutro zaszczepić bo zaczynam stymulację czy już jak tyle się nie szczepilam to się nie szczepić przy stymulacji...ech mam taki metlik
Nam doktor powiedziała wprost. Lepiej poczekac chwilę z działaniami (wyszło w sumie ok dwa miesiace). Niż złapać covida w ciąży. I tyle w temacie.
 
zrobiłam melisę z dwóch saszetek . Już straciłam prawy jajowod przez cp. Teraz lewa strona okropnie ciągnie . Jutro zrobię test 🤦🏻‍♀️
Może cię to pocieszy ale ja nie mam prawego jajowodu po cp a przy ciąży bolało mnie w lewym boku jak przy cp. Już byłam prwna ze to to ale to poprostu ciąża :) Głowa do góry.
 
Moze teraz sie uda.
 

Załączniki

  • 22B67161-B01B-4738-9449-9AD74344A41B.jpeg
    22B67161-B01B-4738-9449-9AD74344A41B.jpeg
    251,9 KB · Wyświetleń: 84
Może cię to pocieszy ale ja nie mam prawego jajowodu po cp a przy ciąży bolało mnie w lewym boku jak przy cp. Już byłam prwna ze to to ale to poprostu ciąża :) Głowa do góry.
a wiesz ze jak miałam w prawym jajowodzie ciąże to on mnie nie bolal ? A teraz boli lewy i się nakręcam jak nienormalna. Idę się ubrać i pójdę do sklepu kupić coś słodkiego bo mnie nosi 🤣
 
a wiesz ze jak miałam w prawym jajowodzie ciąże to on mnie nie bolal ? A teraz boli lewy i się nakręcam jak nienormalna. Idę się ubrać i pójdę do sklepu kupić coś słodkiego bo mnie nosi 🤣
Mnie bolało w tym boku w którym była cp ale to było już jak została odkryta wcześniej mnie nie bolało. Także napewno nie jest to objaw cp :) Nie swiruj hahah
 
reklama
Do góry