reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Możliwe. Ja takiego doświadczenia nie mam bo przy inseminacjach beta nawet nie drgnęła, pierwszy raz pozytywną miałam przy in vitro
Przy in vitro podawane są najlepsze zarodki przy IUI masz to co masz. Ofkorz nie gardzimy żadnym zarodkiem:-) tylko do in vitro „typujemy” wybierany te najlepsze stad sukces czasem jest szybciej niż po kilku IUI pomimo ze para nie ma wskazań do IVF.
Każda beta po transferze nawet najmniejsza, spadkowa, stojąca świetnie rokuje mimo, ze w tym cyklu nic już z tego nie będzie.
Wiele z nas ma za sobą chociażby jedno poronienie czy to we wczesnym etapie jak ciąża biochemiczna czy w późniejszym.
Mimo to u większości są potem ciąże zakończone urodzeniem dziecka.
 
U nas w dokumentach o PGD była informacja, że jeśli zarodek jest wadliwy to nie będzie transferowany. Pewnie jakby ktoś się uparl, ale po co transferowac chore?
Sa ludzie którzy adoptują zarodek z ZD dlatego są kliniki które nie pozwalają niszczyć zarodków z ZD. Ustalają jakąś granice kiedy niszczyć zarodki a kiedy trzeba oddać do adopcji po PGD bo nie zniszczą, chore to. Na szczescie to nie w mojej klinice:-)
 
Dziewczyny mam jedno pytanie ;) czy takie ciągnięcie w pachwinach, plecach, biodrach i udach jest ok? Bo ledwo chodzę w tej pracy.. jak siedzę jest ok a jak chodzę to ciężko. Po tygodniu wróciłam na 12h.. co do proga lekarz napisał że jest ok :)
 
Dziewczyny mam jedno pytanie ;) czy takie ciągnięcie w pachwinach, plecach, biodrach i udach jest ok? Bo ledwo chodzę w tej pracy.. jak siedzę jest ok a jak chodzę to ciężko. Po tygodniu wróciłam na 12h.. co do proga lekarz napisał że jest ok :)
W obydwu ciążach pierwszy trymest czulam sie jak przy okresie czasami bol brzucha byl naprawdę silny.Ja mam też ze podczas okresu bolą mnie koła uda i w ciąży tez tak początkiem mialam.Ogolnoe 1 trymestrów fizycznie nie wspominam dobrze mimo ze mdłości nie miałam wcale
 
reklama
Mnie zaczęło boleć pod koniec pracy.. Plecy, pachwiny, podbrzusze...
Chyba od przemęczenia
Dziewczyny mam jedno pytanie ;) czy takie ciągnięcie w pachwinach, plecach, biodrach i udach jest ok? Bo ledwo chodzę w tej pracy.. jak siedzę jest ok a jak chodzę to ciężko. Po tygodniu wróciłam na 12h.. co do proga lekarz napisał że jest ok :)
 
Do góry