reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Niby może wpływać na parametry nasienia, ale na jakie już nam nie mówił. Ogólnie to IO albo lekarze uznają, albo nie.

Mój mąż brał sumiennie przez miesiąc, ale już tak się okropnie czuł, że w wakacje odstawił. Teraz się znow zmobilizował [emoji846] Robimy wszystko, żeby przy punkcji uzyskać jak najwięcej ładnych komórek.
No pewnie że tak my nawet tego badania u niego nigdy nie robiliśmy. Nie wiem czy się na to zdecydować bo taki szok cukrowy przed badaniem które mamy 6tego chyba dobry nie jest do robienia krzywej.
 
Wspaniale, nam lekarz wspomniał o picsi. U nas suplementacja w ogóle się nie sprawdziła jak i zmiana nawyków odstawienie kawy alko. Morfo było 0 jest 0 i wszystkie zdeformowane główki niestety. Ale fragmentacja spadła o prawie połowę, chociaż coś.
Jak macie wysoki cukier na czczo plus cholesterol to zmieńcie nawyki żywieniowe. Możecie też zrobić krzywe insulinowe i glukozowe. Jeśli coś wyjdzie to należałoby zastosować dietę z niskim indeksem glikemicznym. W ciągu trzech miesięcy możecie prawie znormalizować wyniki cholesterolu i insuliny.
Jeśli macie IO to najlepiej jeść trzy posiłki dziennie bez podjadania i picia pomiędzy (picie mam na myśli soki, słodzona kawa).
 
Jak macie wysoki cukier na czczo plus cholesterol to zmieńcie nawyki żywieniowe. Możecie też zrobić krzywe insulinowe i glukozowe. Jeśli coś wyjdzie to należałoby zastosować dietę z niskim indeksem glikemicznym. W ciągu trzech miesięcy możecie prawie znormalizować wyniki cholesterolu i insuliny.
Jeśli macie IO to najlepiej jeść trzy posiłki dziennie bez podjadania i picia pomiędzy (picie mam na myśli soki, słodzona kawa).
I na okiełznanie wyrzutów insuliny polecam okno zywieniowe :) trzustka odpocznie. Sama walczę 😂🙈
 
Sherlook zaszłaś w ciąże ? Masz dzieci ?
Nigdy nie byłam w ciąży. Staramy się jakos ze dwa lata na razie. Po roku zrobiliśmy badania i wyszły tragiczne wyniki męża. Chociaż nie. Ja myślałam, że są tragiczne. Ale w porównaniu z tym co jest teraz były dobre.
My się tak dobrze zabezpieczaliśmy wcześniej, że nie było opcji żadnej wpadki. Teraz jak nam się uda to i tak nie będziemy się już nigdy zabezpieczać bo po co.
 
Jak macie wysoki cukier na czczo plus cholesterol to zmieńcie nawyki żywieniowe. Możecie też zrobić krzywe insulinowe i glukozowe. Jeśli coś wyjdzie to należałoby zastosować dietę z niskim indeksem glikemicznym. W ciągu trzech miesięcy możecie prawie znormalizować wyniki cholesterolu i insuliny.
Jeśli macie IO to najlepiej jeść trzy posiłki dziennie bez podjadania i picia pomiędzy (picie mam na myśli soki, słodzona kawa).
My właśnie teraz na tej diecie[emoji4]
 
reklama
Do góry