reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie ❤️ ja już po wizycie , zapłakana ale szczęśliwa 💪 no więc tak jak przypuszczałam dostałam accofil , wlew z niego 5 dni przed transferem i później zastrzyki co trzy dni po pół ampułki . Dodatkowo Encorton . Mam ogromną nadzieję i wierzę w to bardzo że teraz się uda ✊✊✊✊✊❤️ już się zapisałam do lekarza na 6 października ( teraz ma urlop i niestety nie mogę szybciej 😔) transfer przewiduje jak by wszystko było dobrze na listopad . Mam nadzieję że tym razem wszystko pójdzie po mojej myśli 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
No... Super wieści ...bardzo Ci życzę sukcesu ❤️🥰
 
reklama
Witajcie ❤️ ja już po wizycie , zapłakana ale szczęśliwa 💪 no więc tak jak przypuszczałam dostałam accofil , wlew z niego 5 dni przed transferem i później zastrzyki co trzy dni po pół ampułki . Dodatkowo Encorton . Mam ogromną nadzieję i wierzę w to bardzo że teraz się uda ✊✊✊✊✊❤️ już się zapisałam do lekarza na 6 października ( teraz ma urlop i niestety nie mogę szybciej 😔) transfer przewiduje jak by wszystko było dobrze na listopad . Mam nadzieję że tym razem wszystko pójdzie po mojej myśli 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
mi ten zestaw pomógł zajść w ciążę. Trzymam kciuki 🍀
 
Cześć dziewczyny,
nie wiem czy pamiętacie moja historie: stymulacja - 6 pęcherzyków i tylko jedno jajeczko…
Zostało zamrożone (nie zapładniali - bo miałam zapłacone 2+1) i od razu bym miała pierwsze z tych 3 invitro wykorzystane, tak mogłam dopłacić 1000zl za punkcję i 500zs zamrożenie, i ciagle być w 1 z tych 3 prób invitro)

Lekarz podsumował - ze tak się czasem zdarza, że pecherzyki są puste.
Zrobiliśmy miesiąc przerwy, iwyciszenia na antykoncepcji.
W kolejnym cyklu miałam zwiększone dawki leków,.
Urosło 7 pęcherzyków.
Podczas punkcji miałam w głowie najgorsze myśli.
Udało się pobrać 5 dojrzałych komórek jajowych.

Rozmrożono komórkę z poprzedniej stymulacji i zapłodnili te 6 komórek…

Jedna się zaplodnila ale nje zaczęła dzielić wcale, kolejne 5 dotrwało w dobrym stanie do 5 doby osiągając AA i AB.

Pobrano martwiła do badań (mam 38lat i chciałam PTGA).
Na te 5 zarodków 4 są zdrowe, jeden jest mozaiką i przy tak dobrym wyniku genetyk odradziła jego uzycie.

Jestem świeżo po transferze próbnym i na razie jeszcze długa droga przede mna, ale podejrzewam ze czas z was która mnie kojarzy mógł być ciekawa jak sienpotovxyla kolejna stymulacja
 
Cześć dziewczyny,
nie wiem czy pamiętacie moja historie: stymulacja - 6 pęcherzyków i tylko jedno jajeczko…
Zostało zamrożone (nie zapładniali - bo miałam zapłacone 2+1) i od razu bym miała pierwsze z tych 3 invitro wykorzystane, tak mogłam dopłacić 1000zl za punkcję i 500zs zamrożenie, i ciagle być w 1 z tych 3 prób invitro)

Lekarz podsumował - ze tak się czasem zdarza, że pecherzyki są puste.
Zrobiliśmy miesiąc przerwy, iwyciszenia na antykoncepcji.
W kolejnym cyklu miałam zwiększone dawki leków,.
Urosło 7 pęcherzyków.
Podczas punkcji miałam w głowie najgorsze myśli.
Udało się pobrać 5 dojrzałych komórek jajowych.

Rozmrożono komórkę z poprzedniej stymulacji i zapłodnili te 6 komórek…

Jedna się zaplodnila ale nje zaczęła dzielić wcale, kolejne 5 dotrwało w dobrym stanie do 5 doby osiągając AA i AB.

Pobrano martwiła do badań (mam 38lat i chciałam PTGA).
Na te 5 zarodków 4 są zdrowe, jeden jest mozaiką i przy tak dobrym wyniku genetyk odradziła jego uzycie.

Jestem świeżo po transferze próbnym i na razie jeszcze długa droga przede mna, ale podejrzewam ze czas z was która mnie kojarzy mógł być ciekawa jak sienpotovxyla kolejna stymulacja
przepraszam za literówki, ale z komórki nie mam opcji edycji
 
Nie jesteś sama, kochana... Jak sobie radzisz?
A dziękuje

No Gosiu jak tu sobie można radzić?

Próbuje szukać absurdów dla których mam wstawać z łóżka

Muszę słuchać przed okresem od partnera - niepoprawnego optymisty - że a nóż może w tym cykllu zaskoczy, że gdzieś się chowa zdrowa komórka, bo w końcu kiedyś zaszłam naturalnie tyle że skończyło się CP... itd itd. Nie lubię tego biadolenia przed okresem bo wiadomo nie są to jakieś super dni ;)

Niestety znów mnie napadną na początku miesiąca... a więc biadolenie zacznie się niedługo. Kiedyś go walne wałkiem do ciasta!

Są dni lepsze i jakoś funkcjonuje. Staram się cieszyć szczęściem innych - Waszymi sukcesami, wspieram koleżankę z byłej pracy, która już w ósmym miesiącu śmiga, oddałam jej wszystkie ubranka dla niemowlaka, jakieś pierdółki, które miałam i mi się walały niepotrzebne a które są stosunkowo drogie ... a niech ma! Też przeżyła ogromną dużą drogę i jak nikt mnie rozumiała - jako nastolatka straciła jajnik a w trakcie starań ciągle jakieś torbiele, ale dała radę :) i tacy ludzie czasem sprawiają, że może jest po co żyć w tym głupim życiu ;)

Chociaż czasem ta rutyna życia wkurza - dom, praca, dom, praca, dom, praca...
 
Dziewczyny a ja się stresuje. Dzisiaj 19tc i szyjka 2,9 cm chyba trochę mało :( do tego mam jakieś bóle i kłucia w tej szyjce. Lekarz twierdzi, że jest ok, ale ja sama nie wiem i bardzo się martwię 😟
 
reklama
Witajcie ❤️ ja już po wizycie , zapłakana ale szczęśliwa 💪 no więc tak jak przypuszczałam dostałam accofil , wlew z niego 5 dni przed transferem i później zastrzyki co trzy dni po pół ampułki . Dodatkowo Encorton . Mam ogromną nadzieję i wierzę w to bardzo że teraz się uda ✊✊✊✊✊❤️ już się zapisałam do lekarza na 6 października ( teraz ma urlop i niestety nie mogę szybciej 😔) transfer przewiduje jak by wszystko było dobrze na listopad . Mam nadzieję że tym razem wszystko pójdzie po mojej myśli 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
No i super Kochana 💪 ja kuźwa dalej nie mam wyników 🙈🙈jutro jadę do naszego doktorka, żeby sprawdził czy wszystko ok po punkcji, no i przepisze leki do ewentualnego transferu.. Tragedia z oczekiwaniem na wynik w tej klinice, już prawie 3 tygodnie, widocznie dosyć późno wysłali komórki do Hiszpanii 😡
 
Do góry