reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
jestem załamana nie wiem co mam zrobić ze sobą. Teraz czekam na krwawienie tak bardzo się boję.
Tak strasznie mi przykro... 😭😭😭 Niestety wiem co przechodzisz i niestety nikt ani nic Ci teraz nie pomoże.. Musisz przez to jakoś przebrnąć i musisz dać sobie czas na żal złość i żałobę.. Żadne słowa tego bulu nie ukoją ale wierzę że jeszcze uśmiechnie się do Cb szczęście ❤️
 
jestem załamana nie wiem co mam zrobić ze sobą. Teraz czekam na krwawienie tak bardzo się boję.
Nie ma słów które Ci pomogą, nie ma żadnej mocy na świecie która sprawi że przestanie boleć... Sama niecały rok temu przechodziłam to samo 😭 Powiem tak, nic nie ukoi tego bólu, czas nie sprawi że przestanie boleć, boleć będzie zawsze a nawet powiedziała bym że zbiegiem czasu boli bardziej 😭😭😭 jedynie mogę dać Ci jedna radę, nie pozostawiaj z tym sama, jak będziesz czuła się na siłach i będziesz tego potrzebować udaj się do jakiegoś specjalisty. Porozmawiaj z kimś otwarcie to naprawdę pomaga ( sama chodziłam na terapię i szczerze powiem ze to pomaga) przytulam Cie bardzo mocno ❤️ Pamietaj że jesteśmy o gdy będziesz potrzebować pisz, odzywaj się. Przeżyj żałobę po swojemu. ❤️❤️❤️❤️❤️
 
Dziewczyny. U mnie sytuacja wygląda tak, że już ponad rok temu miałam robione badania i okazało się, że niestety ale ze względu na wiek nie mam już rezerwy jajeczkowej i zajście w ciążę będzie możliwe tylko przez in vitro z komórkami dawczyni. Zadzwoniłam do kliniki Invicta, żeby dowiedzieć się co i jak. Co mnie zaskoczyło, jeszcze przed moją wizytą w klinice dostałam informację o tym, że mają dawczynię zgodną z moimi cechami wyglądu i że mogę zarezerwować jej jajeczka. Też tak miałyście?
 
Dziewczyny. U mnie sytuacja wygląda tak, że już ponad rok temu miałam robione badania i okazało się, że niestety ale ze względu na wiek nie mam już rezerwy jajeczkowej i zajście w ciążę będzie możliwe tylko przez in vitro z komórkami dawczyni. Zadzwoniłam do kliniki Invicta, żeby dowiedzieć się co i jak. Co mnie zaskoczyło, jeszcze przed moją wizytą w klinice dostałam informację o tym, że mają dawczynię zgodną z moimi cechami wyglądu i że mogę zarezerwować jej jajeczka. Też tak miałyście?
Tak, ja tak miałam. W Invicta to już jest standard. Myślę, że to akurat bardzo dobrze świadczy o klinice. Wiesz, że nie tracisz czasu na szukanie dawczyni, która da Ci komórki o podobnych cechach fenotypowych do Ciebie. Invicta ma brdzo rozbudowaną bazę dawczyń, więc to nic dziwnego, że tak łatwo można kogoś dopasować :)
 
reklama
Dziewczyny. U mnie sytuacja wygląda tak, że już ponad rok temu miałam robione badania i okazało się, że niestety ale ze względu na wiek nie mam już rezerwy jajeczkowej i zajście w ciążę będzie możliwe tylko przez in vitro z komórkami dawczyni. Zadzwoniłam do kliniki Invicta, żeby dowiedzieć się co i jak. Co mnie zaskoczyło, jeszcze przed moją wizytą w klinice dostałam informację o tym, że mają dawczynię zgodną z moimi cechami wyglądu i że mogę zarezerwować jej jajeczka. Też tak miałyście?
Super sprawa. My z mężem chcemy oddać do adopcji zarodki, których już nie wykorzystamy. Uważam że jeśli nauka daje nam możliwości do spełniania marzeń to dlaczego z tego nie skorzystać 😉
 
Do góry