reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny ….
Ogromne ale to ogromnie dziękuje za całe wsparcie okazałe serce i pomoc …
Osoby z którymi nigdy nie miałam kontaktu bombardują pomocą medyczna , psychologiczna i prawna ❤️(Sorki ze nie odp ale narazie muszę się pozbierać)
To naprawdę cudowne z Waszej strony .
Jak już wspomniałam to nie jest zwykle hshl niestety rokowania nie dają nadzieji …
Tak czy siak postanowiliśmy spędzić ten czas najlepiej jak tylko potrafimy 😍 😭mówiąc do dzidziusia tuląc brzuszek i okazując mu tyle miłości ile tylko jesteśmy w stanie mu okazać ❤️.
Pisząc to rycze… i serce tak zmasakrowane łatwo się nie zregeneruje….
Mówią ze Bóg daje Ci taki krzyż jaki jesteś w stanie unieść - no cóż u mnie ostro zaszalał i chyba się przeliczył.
Najgorsze jeszcze przed nami …

PotrEbujemy dużo spokoju , czystego umysłu , znikam stąd ale napewno jeszcze wrócę…
Na mroźni czekają na mnie jesCZe moje dzieciaczki i tak je nie zostawię 💪

Życzę wam duzzzzo pięknych chwil , cudownych i przede wszystkim zdrowych maleństw ❤️ Dbajcie o siebie i doceńcie ten dar bycia mamą ❤️
 
reklama
A ja dzisiaj w bladej dupie - 15 dc nie ma wyrzutu Lh, jutro jadę do lab 70 km zeby ktoś zrobił mi badanie...będzie pozna owulacja, cholera wie co dalej
 
Cześć, jestem tu nowa i chciałabym się poradzić. Jeśli to nie odpowiedni wątek to wybaczcie.
Raz naturalna ciaza z zaskoczenia jednakże poroniłam. Zdecydowaliśmy sie na szczepienia limfocytami i do invitro z dwoma zarodkami. 13dpt beta 802 ale 15dpt beta 600… czy ktoś orientuje się czy jest szansa ze jeden zarodek obumarł i drugi da radę i beta może skoczyć ? Dziękuje i pozdrawiam
Jest szansa, sprawdź bete za 3 dni, jeżeli jest dobrze to powinna przyrastać ✊✊
 
Dziewczyny ….
Ogromne ale to ogromnie dziękuje za całe wsparcie okazałe serce i pomoc …
Osoby z którymi nigdy nie miałam kontaktu bombardują pomocą medyczna , psychologiczna i prawna ❤️(Sorki ze nie odp ale narazie muszę się pozbierać)
To naprawdę cudowne z Waszej strony .
Jak już wspomniałam to nie jest zwykle hshl niestety rokowania nie dają nadzieji …
Tak czy siak postanowiliśmy spędzić ten czas najlepiej jak tylko potrafimy 😍 😭mówiąc do dzidziusia tuląc brzuszek i okazując mu tyle miłości ile tylko jesteśmy w stanie mu okazać ❤️.
Pisząc to rycze… i serce tak zmasakrowane łatwo się nie zregeneruje….
Mówią ze Bóg daje Ci taki krzyż jaki jesteś w stanie unieść - no cóż u mnie ostro zaszalał i chyba się przeliczył.
Najgorsze jeszcze przed nami …

PotrEbujemy dużo spokoju , czystego umysłu , znikam stąd ale napewno jeszcze wrócę…
Na mroźni czekają na mnie jesCZe moje dzieciaczki i tak je nie zostawię 💪

Życzę wam duzzzzo pięknych chwil , cudownych i przede wszystkim zdrowych maleństw ❤️ Dbajcie o siebie i doceńcie ten dar bycia mamą ❤️
Bardzo mocno Cie sciskam i myslami jestem z Toba.
 
Dziewczyny ….
Ogromne ale to ogromnie dziękuje za całe wsparcie okazałe serce i pomoc …
Osoby z którymi nigdy nie miałam kontaktu bombardują pomocą medyczna , psychologiczna i prawna ❤️(Sorki ze nie odp ale narazie muszę się pozbierać)
To naprawdę cudowne z Waszej strony .
Jak już wspomniałam to nie jest zwykle hshl niestety rokowania nie dają nadzieji …
Tak czy siak postanowiliśmy spędzić ten czas najlepiej jak tylko potrafimy 😍 😭mówiąc do dzidziusia tuląc brzuszek i okazując mu tyle miłości ile tylko jesteśmy w stanie mu okazać ❤️.
Pisząc to rycze… i serce tak zmasakrowane łatwo się nie zregeneruje….
Mówią ze Bóg daje Ci taki krzyż jaki jesteś w stanie unieść - no cóż u mnie ostro zaszalał i chyba się przeliczył.
Najgorsze jeszcze przed nami …

PotrEbujemy dużo spokoju , czystego umysłu , znikam stąd ale napewno jeszcze wrócę…
Na mroźni czekają na mnie jesCZe moje dzieciaczki i tak je nie zostawię 💪

Życzę wam duzzzzo pięknych chwil , cudownych i przede wszystkim zdrowych maleństw ❤️ Dbajcie o siebie i doceńcie ten dar bycia mamą ❤️
Moja kochana, nie wiem zupełnie co napisać, aż mnie trzęsie. Serce Ty moje trzymam ogromne kciuki abyscie z mężem wytrzymali to wszystko, niech Bóg ma Was w swojej opiece 🙏🙏🙏❤️
 
reklama
Do góry