reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny ja nie potrzebuje już kciuków. Nie wiem jak to właściwie się stało, że tu nic nie napisałam. Od soboty wiem, że ciąża rozwija się nieprawidłowo (właściwie to się nie rozwija). Miałam dużo czasu no rozpacz, żal, złość i smutek.

Teraz czekam na wizytę, by zakończyć ten smutny etap.
Wspolczuje ;(
 
Zapytam ja jeszcze bo jak zapytałam czy przy cyklu naturalnym też bedzue późniejsze podanie zarodka to powiedziała, że tak bo tak wyszło z badania. Ja mam milion wątpliwości co do tego[emoji2368]
Kochana sprawdź sobie te Kiry i Allo - na wątku immunologia (…) jest sporo dziewczyn którym na przykład szczepienia przyniosły skutki. Mój lekarz uważa że to może być nawet 20% przyczyn niepowodzeń. Oczywiście temat szczepień to sprawa indywidualna ale są tez inne metody, natomiast jeśli szukać to warto sprawdzić z immunologiem.
 
reklama
No coś Ty a jakieś dolegliwości u Ciebie?
No właśnie w sumie nie chyba😂 miałam podejrzenie PCOS ale dr z kliniki w sumie wykluczyła. Mam 33 lata i Amh 5.03 hormony te takie specjalistyczne w normie więc w sumie nie wiem dlaczego I po co mam brać te dodatkowe rzeczy 🤭 myslalam ze właśnie dla męża coś ekstra zaleci A tymczasem to mi dołożyła 😋🤷‍♀️

O ile niedoczynność tarczycy i insulinoopprnosc się liczy Ale to pod kontrolą bo biorę leki
 
Do góry