reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie w klinice tez to mowili. Ale mysle, ze to glownie chodzi o jakies lezenie w wannie w goracej wodzie czy jakies sauny. Nie o zwykly prysznic. No kurczę, przeziebic tez sie nie możesz
No właśnie wszytko wpływa na nasienie tylko kurde inni faceci chorzy piją palą i dzieci od groma a u nas od siedzenia na krześle w pracy nie wychodzi...
 
reklama
Dziewczyny, aby uzyskać refundację na leki do stymulacji potrzebuje skierowania od lekarza rodzinnego. Ale co to ma być? Jak to się ma nazywać?🙈 mam poprosić go O co 🤭🙈
 
Chyba musisz teraz „przejąć jaja” w domu i biedną ofiarę pocieszyć. Wiesz jacy oni „wrażliwi” 😂 Moj przy zwyklym teście na covid „umierał” a przy pobieraniu krwi już prawie było po nim 😒
Przecież to oni przez wszystko przeszli…
Zastrzyki, stumulacja, szaleństwo hormonalne, scany, punkcję i transfer 😉
Jeszcze bedziecie się śmiali z tej małej awantury 🙂.
Mojego podczas transferu słabło wiec.....hehe na tym ostatnim go ze mną nie bedzie bo będzie z córka chociaz bym wolała żeby był bo przy jednym nieudanym nie było go a dwoch udanych juz trzymał za reke
 
To samo mu powiedziałam jak za pierwszym razem zwrócił mi uwagę... Ale jak to już któryś raz to bez sensu cały czas powtarzać to samo...
U mnie w klinice tez to mowili. Ale mysle, ze to glownie chodzi o jakies lezenie w wannie w goracej wodzie czy jakies sauny. Nie o zwykly prysznic. No kurczę, przeziebic tez sie nie możesz
 
Mówi że woli ze mną. Zobaczymy jeszcze tydzień. Jeśli w pn o 8 ma badanie co uważacie kiedy ostatnie przytulanki najlepiej w sobotę do 8 żeby były 2 dni przerwy?
Mój mąż tylko pierwszy raz poszedł ze mną... Potem zobaczył, że inni faceci chodzą sami i też chodził sam... abstynencja w mojej klinice 2-5 dni... piątek wieczorem najpóźniej, moim zdaniem.
 
Mojego podczas transferu słabło wiec.....hehe na tym ostatnim go ze mną nie bedzie bo będzie z córka chociaz bym wolała żeby był bo przy jednym nieudanym nie było go a dwoch udanych juz trzymał za reke
Moj nie mógł być ze mną , wszystkie USG, punkcja, transfer - byłam sama, takie restrykcje mamy w związku z Covidkiem. To akurat było mi na rękę ja w takich momentach wole być sama.
Jak mnie wyprowadziła pielęgniarka z kliniki i zobaczyłam mojego przestraszonego z kwiatami to nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać 😉 On mi wciska te kwiaty mowie zabierz to ode mnie człowieku wrzuć do auta 😂
Ja się chyba lepiej po punkcji czułam niż moj mąż, biedny przespał pół dnia i jeszcze musiałam mu paracetamol dawać, bo tak go głowa bolała 😂
 
reklama
Do góry