reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witaj w klubie! U mnie jak ktoś nie wie o ciąży to nawet nie zauważy. Myślałam że przytyje nie wiadomo jak i brzuch wywali a tu psikus. Też się zamartwiam. Połówkowe przede mną za 2 tygodnie obecnie zaczęłam 20 tydzień. Podobno u każdej kobiety jest inaczej. Ja też dodatkowo mam cukrzycę ciążową więc staram się pilnować jak jem. Ogólnie startowałam z wagi 71 przy czym 4kg schudłam z początku a póki co tylko 2kg na plusie. Mówią, że trzeba się cieszyć jak brzuch nie rośnie szybko bo niby łatwiej do zrzucenia później, ale wiadomo jak to jest z nami kobietami :)

Ja 19 tydzień z groszem i mam kuleczkę niewielką ale jak ubiorę coś obcisłego to widoczną 😉
W pn miałam wizyte i waga jest taka sama jak w 6tc ( schudłam 3,4kg) .
Z dzidziusiem wszystko ok rośnie tak jak trzeba wiec wagą sie nie martwię póki co 😉

@Biedroneczka28 kochana czujesz już ruchy ? 😍

ps . Dorzucam fotkę z ostatniego usg która jednoznacznie pokazuje kim mój lokator jest 😍😂🙈🤪
 

Załączniki

  • 8EEC0871-FD74-4B83-BDF7-A02459E2C29B.jpeg
    8EEC0871-FD74-4B83-BDF7-A02459E2C29B.jpeg
    408,8 KB · Wyświetleń: 95
reklama
Nie chce mi się już wypraszać. Tydzień temu byłam u ogólnego po pakiet badań podstawowych i mi odmówił bo "nie widzi podstawy".

Wkurzają mnie Ci lekarze. Mam dosyć NFZ i tych ludzi na stołkach. Niby odprowadzasz składki, a idziesz, prosisz j pokazują Ci środkowy palec. Wszystko prywatnie, albo ze swojej kieszeni.

Rozdawnictwo na wysoki poziomie, a głupie badania za max 20 zł Ci nie przysługuje.
To niestety prawda ja przez 3 lata leczenia niepłodności wszystkie badania robiłam prywatnie jak chciałam skierowanie na zwykła morfologie to pokazywali mi środkowy palec, właściwie jest tak do tej pory.. Jedyne co od nfz dostałam i to ku wielkiemu zdziwieniu to właśnie badania prenatalne 😏🤷
 
Dziewczyny udalo mi sie zapisac do Sydora na dzis stacjonarnie 🤩 przed chwila dzwonili z kliniki, ze jest termin, zebym przyszla. Fantastycznie bo przez telefon i tak bym placila a tak podejde i dopytam o wszystko 🤩
Super 😊. Mam nadzieję że będziesz zadowolona 😊. Jest bardzo miły i rzeczowy. Widać ,że chce pomóc 😊
 
Ja 19 tydzień z groszem i mam kuleczkę niewielką ale jak ubiorę coś obcisłego to widoczną [emoji6]
W pn miałam wizyte i waga jest taka sama jak w 6tc ( schudłam 3,4kg) .
Z dzidziusiem wszystko ok rośnie tak jak trzeba wiec wagą sie nie martwię póki co [emoji6]

@Biedroneczka28 kochana czujesz już ruchy ? [emoji7]

ps . Dorzucam fotkę z ostatniego usg która jednoznacznie pokazuje kim mój lokator jest [emoji7][emoji23][emoji85][emoji2957]
U mnie wg usg z przed 2 tygodni też z dzidzia wszystko dobrze :) wydaje mi się że czuję od 18 tygodnia takie jakby bulgotanie codziennie o tej samej mniej więcej godzinie więc myślę że to ruchy bo wcześniej nie czułam[emoji85]generalnie czuje się dobrze, ale bóle głowy dokuczają :( a Ty jak tam? [emoji3531]
 
U mnie wg usg z przed 2 tygodni też z dzidzia wszystko dobrze :) wydaje mi się że czuję od 18 tygodnia takie jakby bulgotanie codziennie o tej samej mniej więcej godzinie więc myślę że to ruchy bo wcześniej nie czułam[emoji85]generalnie czuje się dobrze, ale bóle głowy dokuczają :( a Ty jak tam? [emoji3531]
Czasem coś mnie właśnie pyknie , coś muśnie ale sama nie wiem czy to utożsamiać już z ruchami 😉.

ogólnie ok choć nie powiem szybko się męczę 🤪🙈, mdłości tez się jeszcze czasem odzywają , pogoda trochę przytłaczała ostatnio ale na szczęście dziś już słoneczko i odrazu lepiej 💪😍
Ojjjj takkk , głowa jak już boli to tak konkretnie 🙈.
 
U mnie wg usg z przed 2 tygodni też z dzidzia wszystko dobrze :) wydaje mi się że czuję od 18 tygodnia takie jakby bulgotanie codziennie o tej samej mniej więcej godzinie więc myślę że to ruchy bo wcześniej nie czułam[emoji85]generalnie czuje się dobrze, ale bóle głowy dokuczają :( a Ty jak tam? [emoji3531]

Ja czuję ruchy od 19tc. Super uczucie i jednocześnie dziwne. Codziennie czekam aż mała 'wstanie' i zacznie się wiercić 😁
 
Ja czuję ruchy od 19tc. Super uczucie i jednocześnie dziwne. Codziennie czekam aż mała 'wstanie' i zacznie się wiercić 😁
A widzisz jak leżysz takie delikatne pukania? To było coś niesamowitego. Bawiłam się z dzidziulkiem paluszkiem. On pukał i ja też. Z każdym tygodniem ta zabawa była coraz bardziej fascynująca. ❤️ Na końcówce to kosmos jest niesamowitości. 🥰 Z jeden strony brzucha wybrzuszenie pupy, a z drugiej nogi. 🤪 Taki ten brzuch nieforemny się robił. 😍😍😍

Ależ się rozmarzyłam ❤️
 
A widzisz jak leżysz takie delikatne pukania? To było coś niesamowitego. Bawiłam się z dzidziulkiem paluszkiem. On pukał i ja też. Z każdym tygodniem ta zabawa była coraz bardziej fascynująca. ❤️ Na końcówce to kosmos jest niesamowitości. 🥰 Z jeden strony brzucha wybrzuszenie pupy, a z drugiej nogi. 🤪 Taki ten brzuch nieforemny się robił. 😍😍😍

Ależ się rozmarzyłam ❤️

Tak, kilka razy udało mi sie zobaczyć to na własne oczy ❤ mój mąż dotyka brzucha jak wydmuszke, a ja się śmieje, że nie musi być aż tak delikatny bo jej krzywdy nie robi 😁😁
 
Hej Dziewczyny :) dołączam do grona! Wciąż jeszcze jestem na etapie godzenia się z faktem że naturalnie raczej się nie uda, ale decyzja zapadła, planujemy stymulacje początkiem października. Mam już zrobione zlecone badania oprócz wymazów... Jutro przypada mi 11 dc, idę do lekarza na wymazy - chlamydia, z szyjki i z pochwy, ale jak na złość od 9 dc mam brązowy śluz. Jest to dla mnie na prawdę złośliwość losu bo wcześniej NIGDY nie miałam takich objawów, zawsze od ok 5 DC piękny czysty śluz aż do miesiączki. Boję się co to może być... Czy pobiorą mi wymaz przy takim plamieniu? Jestem tym bardziej wściekła że mieliśmy załatwić wszystko przed urlopem i jechać z czystą głową w weekend. Odpocząć, zrelaksować się, nie myśleć, wrócić z czystą głową i zacząć in vitro. A teraz znowu cały wyjazd będę miała w głowie że co jeśli wymazy nie wyjdą prawidłowe :/
 
reklama
Hej dziewczyny mam szybkie pytanie do dziewczyn, które zaszły w ciążę. Ja jestem aktualnie w 11 tygodniu ciazy i z badań mi wyszła bardzo niska tarczyca czyli nadczynność. Poprzednim razem też miałam ale nie aż tak niska. Podobno w 1 trymestrze taka może być. Czy dostawalyscie na to jakieś leki? Z góry dziękuję.
 
Do góry