reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja też szybko się męczę, zwykłe pójście po schodach i już dyszę[emoji2356] dzisiaj zapisałam się do szkoły rodzenia, od przyszłego tygodnia zaczynam chodzić na gimnastykę, a później już na teorię. Dzisiaj też byłam w smyku po kartę podarunkową dla córeczki koleżanki i kupiłam kilka ciuszków bo były w takiej promce, że aż żal było nie wziąć[emoji85] chyba powoli zaczynam się cieszyć, chociaż nie wiem czy nie przyspieszę połówkowych o tydzień haha
Ojjjj skąd ja to znam 🙈 te ciuszki same wołają kup mnie 🥰🤪. Ostatnio przez 3 dni była promka w H&M na ciuszki dla dzieci i oczywiście pofrunęłam 🙈😂😂 . Tez idę do szkoły rodzenia tyle ze z końcem września 😍. Masz już potwierdzoną płeć ? 🥰
 
reklama
Ojjjj skąd ja to znam [emoji85] te ciuszki same wołają kup mnie [emoji3059][emoji2957]. Ostatnio przez 3 dni była promka w H&M na ciuszki dla dzieci i oczywiście pofrunęłam [emoji85][emoji23][emoji23] . Tez idę do szkoły rodzenia tyle ze z końcem września [emoji7]. Masz już potwierdzoną płeć ? [emoji3059]
Jak byłam 2 tygodnie temu n usg to lekarz powiedział że na 99% dziewczynka, ale chyba na połówkowych się potwierdzi już na 100% mam nadzieję[emoji85]tak jak nie chciałam wiedzieć tak teraz chce mieć pewność żeby już szaleć z zakupami haha
 
Jak byłam 2 tygodnie temu n usg to lekarz powiedział że na 99% dziewczynka, ale chyba na połówkowych się potwierdzi już na 100% mam nadzieję[emoji85]tak jak nie chciałam wiedzieć tak teraz chce mieć pewność żeby już szaleć z zakupami haha
Oby wytrzymać te 2 tygodnie 😂🙈
Dawaj znać jak będziesz po połówkowych 💪😘
 
U mnie ciąża spontaniczna ;) 3 miesiące po porodzie. Dziewczyny w kartę mam wpisane dwustronną niedroznosc jajowodowa, diagnozowana wielokrotnie. Nie będę wspominać o beznadziejnej jakości moich komórek bo z ostatniej stymulacji z 8 zaplodnionych zarodków został tylko 1, z którego mamy cudowna Natalke. Pisałam o ciąży na ciezarowkach, nie chciałam wam tu zaśmiecać. Natalka już broi, jest na lekach ale mamy dobra opieke. Pieknie się rozwija. Dziewczyny dzialajcie bo in vitro się udaje. Tylko co z tą tarczyca mam naprawdę za niska A lekarza dopiero we wtorek. A to moja lady ;)

Ja miałam 0,02. Poleciałam przerażona z wynikiem do endo. Powiedziała, ze dla ciężarnych sa inne normy, zmieniła dawkowanie i na letroxie 50 codziennie 1 tabl mam tsh 1,6. Przy tym tsh 0,02 miałam straszne kołatanie serca. A wcześniej brałam letrox 75 5x1 i letrox 50 2x1. Endo poradzi. Będzie dobrze. I gratuluję!! :)
 
Hej Dziewczyny :) dołączam do grona! Wciąż jeszcze jestem na etapie godzenia się z faktem że naturalnie raczej się nie uda, ale decyzja zapadła, planujemy stymulacje początkiem października. Mam już zrobione zlecone badania oprócz wymazów... Jutro przypada mi 11 dc, idę do lekarza na wymazy - chlamydia, z szyjki i z pochwy, ale jak na złość od 9 dc mam brązowy śluz. Jest to dla mnie na prawdę złośliwość losu bo wcześniej NIGDY nie miałam takich objawów, zawsze od ok 5 DC piękny czysty śluz aż do miesiączki. Boję się co to może być... Czy pobiorą mi wymaz przy takim plamieniu? Jestem tym bardziej wściekła że mieliśmy załatwić wszystko przed urlopem i jechać z czystą głową w weekend. Odpocząć, zrelaksować się, nie myśleć, wrócić z czystą głową i zacząć in vitro. A teraz znowu cały wyjazd będę miała w głowie że co jeśli wymazy nie wyjdą prawidłowe :/
Kochana pobiorą, też tak miałam i nie było problemu u mnie 🙃głową do góry ❤️
 
Kochane kiedy mogę „spodziewać” się pierwszych objawów stymulacji, czego mogę doświadczyć i na co się przygotować?
Cześć dziewczyny. Jestem już po stymulacji- ogólnie nie było zle, nie szalałam - chłopa nie zabiłam 😏 11 dni zastrzyków.
Punkcję miałam wczoraj o 7 rano- punkcja tez Ok/ tragedii nie było lekkie plamienie, trochę byłam wczoraj osłabiona ale dzisiaj już jest Ok.
Przy moim niskim AMH udało się wychodować 7 jajeczek o prawidłowej budowie, jakaś godzinę temu dostałam wiadomość ze 6 się zapłodnilo :) bardzo się cieszę, nadzieja nadal jest :) Lekarz jest dobrej myśli powiedział mówił ze wyglądają zdrowo i prawidłowo. Teraz czekam do soboty. Jeśli w sobote będziemy mieli więcej niż dwa top quality to transfer w poniedziałek jeśli mniej niż 2 transfer w sobotę.
Od dzisiaj biorę 2 razy dziennie progynova dopochwowo martwi mnie tylko jedna rzecz po tym „czopku” zauważyłam, ze trochę dziwnie brzydko pachnę w środku, myślicie ze to po punkcji się oczyszczam czy coś jest nie tak? Panikować jechać do lekarza czy poczekać do jutra? Dodam tylko ze nic mnie nie boli i nie krwawię, brzuch nie jest wielki i nie jest twardy.
 
Ja miałam 0,02. Poleciałam przerażona z wynikiem do endo. Powiedziała, ze dla ciężarnych sa inne normy, zmieniła dawkowanie i na letroxie 50 codziennie 1 tabl mam tsh 1,6. Przy tym tsh 0,02 miałam straszne kołatanie serca. A wcześniej brałam letrox 75 5x1 i letrox 50 2x1. Endo poradzi. Będzie dobrze. I gratuluję!! :)
No właśnie ja mam 0,05. I nie mam nic. Też się źle czuje, kołatanie serca, poce się bardzo, senna jestem, ból głowy. Poprzednim razem miałam 0,08 i lekarz nic mi na to nie dał i samo przeszło.
 
reklama
Do góry