reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej. Dziewczynki w którym miesiącu widać wam było brzuszek? Jestem w 20tc3d i mam bardzo mały brzuch. Trochę mnie to martwi, byłam na usg połówkowym, mała waży 322g i lekarz nie miał zastrzeżeń. Wkrecam sobie czy to widocznie taka moja uroda?
 
Hej. Dziewczynki w którym miesiącu widać wam było brzuszek? Jestem w 20tc3d i mam bardzo mały brzuch. Trochę mnie to martwi, byłam na usg połówkowym, mała waży 322g i lekarz nie miał zastrzeżeń. Wkrecam sobie czy to widocznie taka moja uroda?
Ciesz się dziewczyno 😉 ja ledwo zaczęłam 8 tydzień a już spodnie ciasne, tyle że z bliźniakami 😀
 
To trzymam kciuki za wyniki ;) i tak bedzie dobrze! ✊
Dziękuję ❤️❤️ ja już chyba oswoiłam się z każdą możliwą opcja ... Nie sprawdzam już milion razy dziennie strony ... Co ma być to i tak będzie ... Nie wiem co jest dla mnie przygotowane ale wiem że i tak będzie pięknie 😍 teraz na dodatek czekam na wyniki rezonansu bo jakieś badziewie mi się przypalentalo i tak żadnego transferu nie będzie do póki tego nie wyleczę ...tak że kciuki może puść , przydadzą się za jakiś dłuższy czas dopiero 🙈
 
Hej. Dziewczynki w którym miesiącu widać wam było brzuszek? Jestem w 20tc3d i mam bardzo mały brzuch. Trochę mnie to martwi, byłam na usg połówkowym, mała waży 322g i lekarz nie miał zastrzeżeń. Wkrecam sobie czy to widocznie taka moja uroda?
Taka Twoja natura. Mnie zaczynał rosnąć właśnie po 22. Ubrania nieprzylegające do ciała kamuflowany pięknie brzuszek, no i ja nigdy nie kupowałam spodni ciążowych. 😉
 
Dziękuję ❤️❤️ ja już chyba oswoiłam się z każdą możliwą opcja ... Nie sprawdzam już milion razy dziennie strony ... Co ma być to i tak będzie ... Nie wiem co jest dla mnie przygotowane ale wiem że i tak będzie pięknie 😍 teraz na dodatek czekam na wyniki rezonansu bo jakieś badziewie mi się przypalentalo i tak żadnego transferu nie będzie do póki tego nie wyleczę ...tak że kciuki może puść , przydadzą się za jakiś dłuższy czas dopiero 🙈
I tak bede trzymac ;) zeby wszystko sie ulozylo 😘
To jest dobre podejscie, bedzie dobrze! 😘 zobaczysz, ze po kolei sobie wszystko ulozysz, poleczysz i później tylko udany transfer Cie czeka! ❤
 
reklama
Do góry