reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

W ogole dziewczyny ja sie dzis wnocy obudzilam bo mialam dosyc mocny bol brzucha , taki okresowy . NO i oczywiscie czarne mysli w glowie ! rano jeszcze mnie tak pobolewal ... zwariuje do tego wtorku o_O
Wiem że ciężko kochana lecz musisz jeszcze troszkę dać radę 🥰
A potem już pójdzie z górki
My możemy Ci tylko przesyłać dobra energię 😊🥰🥰
Odpoczywaj i nie martw się na zapas
 
reklama
W ogole dziewczyny ja sie dzis wnocy obudzilam bo mialam dosyc mocny bol brzucha , taki okresowy . NO i oczywiscie czarne mysli w glowie ! rano jeszcze mnie tak pobolewal ... zwariuje do tego wtorku o_O
Biedna. Ovitrelle to zło. Strasznie na bani wchodzi. Najgorsze jest to czekanie.

Bierz kochana nospe i aspargin w takich bólach. Ja też czułam pobolewania o od razu jak coś mnie ćmiło to lykalam
 
Dziewczyny wysypało mnie trochę na buzi boje się bo w normalnych cyklach zawsze zwiastowało to jedno [emoji17]
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam punkcję przewidzianą prawdopodobnie na sobotę, bo dzisiaj mam już 10ds. Ale właśnie zmarł mój wujek i pogrzeb pewnie będzie w sobotę. Dopiero jutro widzę się z lekarzem, ale jak myślicie, czy można by przeciągnąć punkcję do poniedziałku?
Oczywiście bez szkody dla jajek 😔
Raczej nie
 
Myślę o tym intensywnie.

To nie gin, a pierwszego kontaktu.
Kiedyś chodziłam co rok do rodzinnego po skierowanie na morfologię, siuski itp. Jednego razu dr się wkurzyła. Ona przecież nie może tak po prostu wypisać. I pyta się czy mi coś dolega. Mowię, że nic. To po prostu kontrola. Nooooo ale ja muszę tutaj coś wpisać .. Niedożywienie może być ?! 😂

To nic, że się płaci składki .. nie ważne ile będzie wpływać do skarbonki, nic się nie zmieni. Lekarzy nie rozmnożą. A opieka prywatna a „składkowa” to 2 rożne światy 🤷🏼‍♀️😞
 
reklama
Do góry