reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mam punkcję przewidzianą prawdopodobnie na sobotę, bo dzisiaj mam już 10ds. Ale właśnie zmarł mój wujek i pogrzeb pewnie będzie w sobotę. Dopiero jutro widzę się z lekarzem, ale jak myślicie, czy można by przeciągnąć punkcję do poniedziałku?
Oczywiście bez szkody dla jajek 😔

Serdeczne wyrazy współczucia... 😢
 
Hej dziewczyny, pytanko na dzień dobry piłyście w ciąży sok z żurawiny, mi w badaniach pH moczu wyszło wysokie, i tak się zastanawiam cóż jeszcze mogę pić prócz wody z cytryną??? I wszystkim powodzonka dzisiaj ✊✊✊👊👊👊👊
 
Przykro mi [emoji17]
Dziewczyny mam punkcję przewidzianą prawdopodobnie na sobotę, bo dzisiaj mam już 10ds. Ale właśnie zmarł mój wujek i pogrzeb pewnie będzie w sobotę. Dopiero jutro widzę się z lekarzem, ale jak myślicie, czy można by przeciągnąć punkcję do poniedziałku?
Oczywiście bez szkody dla jajek [emoji17]
 
Dziewczyny mam punkcję przewidzianą prawdopodobnie na sobotę, bo dzisiaj mam już 10ds. Ale właśnie zmarł mój wujek i pogrzeb pewnie będzie w sobotę. Dopiero jutro widzę się z lekarzem, ale jak myślicie, czy można by przeciągnąć punkcję do poniedziałku?
Oczywiście bez szkody dla jajek 😔
Bardzo mi przykro :(
Nie znam sie az tak na tym, ale moim zdaniem powinno sie dac. Wszystko jutro zalezy od wielkosci teraz
 
Dziewczyny mam punkcję przewidzianą prawdopodobnie na sobotę, bo dzisiaj mam już 10ds. Ale właśnie zmarł mój wujek i pogrzeb pewnie będzie w sobotę. Dopiero jutro widzę się z lekarzem, ale jak myślicie, czy można by przeciągnąć punkcję do poniedziałku?
Oczywiście bez szkody dla jajek 😔
Ojej, wyrazy współczucia 😔 wszystko zależy od wielkości jajek, zobaczysz co Ci powie jutro lekarka. Także musisz wytrzymać jeszcze 1 dzień ✊
 
reklama
W ogole dziewczyny ja sie dzis wnocy obudzilam bo mialam dosyc mocny bol brzucha , taki okresowy . NO i oczywiscie czarne mysli w glowie ! rano jeszcze mnie tak pobolewal ... zwariuje do tego wtorku o_O
 
Do góry