reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zmien lekarza. On ma z Ciebie jako pacjenta kase, wiec niech nie ma. Skoro tak die zachowuje to nieco kaski mniej poleci.
Oj tak. Nawet mi powiedział, że placówka za mnie dostaje zawrotne 10-12 zł? 😁 Powiem tak, ch*j a nie lekarz! Potraktował mnie jak debilke.
Zmień lekarza . Mój to nawet sam mówi że jak mam jakieś badania do wykonania ( wie o in vitro ) to żebym przychodziła i co mozna to zrobię na fundusz a czego nie ma to i tak zrobi tak żeby było taniej . Jeszcze nigdy żadnego skierowania mi nie odmówił
Akurat trafiłam nie do swojej lekarki, ale on utwierdza mnie a przekonaniu, że to lekarz decyduje czy mam wykonać takie głupie badania czy nie. Nic nie zbadał. Nic. Powiedział nie i koniec, bo nie ma podstawy. Jak powiedziałam, że jestem w ciąży i chce chociaż głupie tsh to stwierdził, że od tego jest ginekolog.
 
reklama
Nic mi nie chciał wypisać, ani morfologii, ani TSH (bo to ponoć na początku ciąży dobrze by sprawdzić). Ogólnie wyszłam wkurzona, zdenerwowana i z poczuciem niesprawiedliwości, bo takie badania na NFZ robiłam jak miałam może 23-25 lat?
Przecież to są podstawowe badania w ciąży... Co za dupek.... Ja mam nadzieję że mój ginekolog nie będzie miał problemu z tym żeby dać mi skierowanie... Ja bym poszła na skargę do dyrektora przychodni. Nie odpuściłbym za nic... Ale ja już taka upierdliwa jestem 🤪
 
Przecież to są podstawowe badania w ciąży... Co za dupek.... Ja mam nadzieję że mój ginekolog nie będzie miał problemu z tym żeby dać mi skierowanie... Ja bym poszła na skargę do dyrektora przychodni. Nie odpuściłbym za nic... Ale ja już taka upierdliwa jestem 🤪
Myślę o tym intensywnie.

To nie gin, a pierwszego kontaktu.
 
Przecież to są podstawowe badania w ciąży... Co za dupek.... Ja mam nadzieję że mój ginekolog nie będzie miał problemu z tym żeby dać mi skierowanie... Ja bym poszła na skargę do dyrektora przychodni. Nie odpuściłbym za nic... Ale ja już taka upierdliwa jestem 🤪
No w Polsce to może podstawowe badania. W Holandii wykonuje się morfologie 1 raz podczas całej ciąży. Moczu nie badają w ogóle jeśli nie ma objawów wskazujących na jakiś problem.
 
Dziewczyny mam punkcję przewidzianą prawdopodobnie na sobotę, bo dzisiaj mam już 10ds. Ale właśnie zmarł mój wujek i pogrzeb pewnie będzie w sobotę. Dopiero jutro widzę się z lekarzem, ale jak myślicie, czy można by przeciągnąć punkcję do poniedziałku?
Oczywiście bez szkody dla jajek 😔
 
reklama
Dziewczyny mam punkcję przewidzianą prawdopodobnie na sobotę, bo dzisiaj mam już 10ds. Ale właśnie zmarł mój wujek i pogrzeb pewnie będzie w sobotę. Dopiero jutro widzę się z lekarzem, ale jak myślicie, czy można by przeciągnąć punkcję do poniedziałku?
Oczywiście bez szkody dla jajek [emoji17]
Wyrazy współczucia.

Co do punkcji, wspominalas, że może przeciągnie Ci stymulacje do poniedziałku?! Myślę, że wszystko będzie zależało od wielkości jajeczek jutro.
 
Do góry