reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Bardzo mi przykro 😔 trzymaj się ciepło. Jakiś plan co dalej?
Niestety nie mam… Jestem przebadana na każda stronę, szczepienia immuno powtarzam co 2 miesiące, teraz był wlew jeszcze, Encortolon i accofil. Zarodki przebadane choć może nie były pierwszej klasy bo 6.1.1 i 3.2.2 ale zdrowe. Mój lekarz upatruje przyczyny w bliźnie po cesarce a z tym już nic nie zrobię wiec zostałam bez planu….
 
reklama
Niestety nie mam… Jestem przebadana na każda stronę, szczepienia immuno powtarzam co 2 miesiące, teraz był wlew jeszcze, Encortolon i accofil. Zarodki przebadane choć może nie były pierwszej klasy bo 6.1.1 i 3.2.2 ale zdrowe. Mój lekarz upatruje przyczyny w bliźnie po cesarce a z tym już nic nie zrobię wiec zostałam bez planu….
A co z tą blizną nie tak? To może ja jakoś poprawić?
 
A co z tą blizną nie tak? To może ja jakoś poprawić?
Podobno w ciulowym miejscu ale jak pytałam czy da się coś to mi powiedział że próba „ruszenia” jeszcze to może pogorszyć. Zobaczymy co powie we wtorek na wizycie, zabieram męża bo ostatnim razem jak się nie udało to płakaliśmy razem a przy mężu pewnie żadne ;) (w sensie ani ja ani lekarz).
 
reklama
Do góry