reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny czy po pick upie dostawałyście coś przeciwzapalnie? Mnie nadal boli brzuch. Byłam wczoraj na badaniach i usg bo się boję że coś jest nie tak. Na usg widać podobno normalne cechy po pobraniu. Powiększone jajniki i dużo płynu przed i za macicą. Martwię się bo nie plamię a codziennie ból jest taki sam. Jak ten płyn się wydostanie? Na wszelki wypadek zrobiłam też CRP i wyszło 2,7 a norma jest poniżej 5 więc pewnie nic mi nie dadzą na zapalenie. A strasznie się boję co tam się dzieje w środku. Napiszcie czy też miałyście takie objawy. Ja mam ból brzucha na środku brzucha i jak się kładę na boki to czuję ból.
A masz wzdety brzuch? Jakby Ci sie nie polepszalo to musisz isc ponownie na usg czy nie zwieksza Ci sie ilosc plynow w brzuchu. Jak wczoraj bylas i bylo ok to mysle, ze bedzie coraz lepiej.
Ale takie bolesci to normalne. Pokluli jajniki wiec sa teraz mega zmeczone. Ja kilka dni po pobraniu nie moglam sie zalatwic w ubikacji i kazdy ruch sprawial bol. Najwazniejsze to pilnowac, zeby brzuch nie byl coraz wiekszy i twardszy.
 
reklama
@fredka84 oszalałaś? No coś Ty nie odsyłaj mi nic! Ja mam tylko duphaston tak zapobiegawczo - bo niby prog jest w normie ale niski. Ale muszę przyznać że zapodałam na wieczór i cała noc przespałam 😍
Wszystkim dziś kobietkom życzę samych dobrych wiadomości! Trzymam mocno kciuki ✊✊✊✊
 
Hej. My mieliśmy KD w Czechach w Eurofertil. Czekaliśmy na dawczynie około 2 miesiące. Po tym czasie dostałam info, ze mamy 5 blastocyst. Cała procedura nas kosztowała 17 200 PLN. Dali nam gwarancję 6 komórek i 1-2 blastocysty i transfer w tej cenie. Pierwszy transfer udany i obecnie 19tc3d.
Hej, a który lekarz Was prowadzi ? Jeśli druga inseminacja nam się nie powiedzie tez chcemy spróbować od razu in vitro właśnie tam
 
A masz wzdety brzuch? Jakby Ci sie nie polepszalo to musisz isc ponownie na usg czy nie zwieksza Ci sie ilosc plynow w brzuchu. Jak wczoraj bylas i bylo ok to mysle, ze bedzie coraz lepiej.
Ale takie bolesci to normalne. Pokluli jajniki wiec sa teraz mega zmeczone. Ja kilka dni po pobraniu nie moglam sie zalatwic w ubikacji i kazdy ruch sprawial bol. Najwazniejsze to pilnowac, zeby brzuch nie byl coraz wiekszy i twardszy.
No mam i nie mogę się wyprostować do końca bo boli i naturalnie już się garbię. Ale mam mniej wzdęty niż dwa dni temu. A w poniedziałek mam planowaną wizytę więc będę miała wtedy USG.
 
Dziewczyny czy po pick upie dostawałyście coś przeciwzapalnie? Mnie nadal boli brzuch. Byłam wczoraj na badaniach i usg bo się boję że coś jest nie tak. Na usg widać podobno normalne cechy po pobraniu. Powiększone jajniki i dużo płynu przed i za macicą. Martwię się bo nie plamię a codziennie ból jest taki sam. Jak ten płyn się wydostanie? Na wszelki wypadek zrobiłam też CRP i wyszło 2,7 a norma jest poniżej 5 więc pewnie nic mi nie dadzą na zapalenie. A strasznie się boję co tam się dzieje w środku. Napiszcie czy też miałyście takie objawy. Ja mam ból brzucha na środku brzucha i jak się kładę na boki to czuję ból.
Ojjj mnie tez konkretnie po punkcji bolało i taki brzuch popuchniety miałam ale pamietam ze dostałam z kliniki jakiś antybiotyk na jeden dzień 2 sztuki .
 
No mam i nie mogę się wyprostować do końca bo boli i naturalnie już się garbię. Ale mam mniej wzdęty niż dwa dni temu. A w poniedziałek mam planowaną wizytę więc będę miała wtedy USG.
To jak jest mniej wzdety to moim zdaniem jest w porzadku. Dobrze, ze masz w pon wizyte to sprawdza co jest w srodku. Ale nie masz goraczki? Dostalas dostinex? Bardzo Ci pokluli jajniki stad ten duzy bol :(
 
Dziewczyny czy po pick upie dostawałyście coś przeciwzapalnie? Mnie nadal boli brzuch. Byłam wczoraj na badaniach i usg bo się boję że coś jest nie tak. Na usg widać podobno normalne cechy po pobraniu. Powiększone jajniki i dużo płynu przed i za macicą. Martwię się bo nie plamię a codziennie ból jest taki sam. Jak ten płyn się wydostanie? Na wszelki wypadek zrobiłam też CRP i wyszło 2,7 a norma jest poniżej 5 więc pewnie nic mi nie dadzą na zapalenie. A strasznie się boję co tam się dzieje w środku. Napiszcie czy też miałyście takie objawy. Ja mam ból brzucha na środku brzucha i jak się kładę na boki to czuję ból.
Kochana to jest to normalne. Ja chodzić nie mogłam prawie tydzień po punkcji, jajniki miały po 11cm[emoji85] odpoczywaj, pij dużo wody i jedz dużo białka. To minie [emoji8]
 
reklama
Hej, a który lekarz Was prowadzi ? Jeśli druga inseminacja nam się nie powiedzie tez chcemy spróbować od razu in vitro właśnie tam
Wizyte miałam u dr Lechciny, ale do transferu przygotowywał mnie dr Przybycień z Macierzyństwa. Info o wielkości endometrium wraz z wykazem leków od dr Przybycienia przestałam meilem do Czech. Zgodzili się też na wyznaczoną datę transferu przez dr P. Z tego co wiem to teraz kręcą nosem na leki z Polski i nie chcą żeby się im wtrącać do przygotowywania do transferu.
 
Do góry