reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mam pytanie, czy którejś z Was obniżyło się znacząco AMH po stymulacji? Przyszedł mi wynik i się rozczarowałam, w październiku ubiegłego roku miałam 4,05, a teraz po pierwszej stymulacji 3,4. Szok 😟jak poleciało w dół. Mi tak szybko nigdy nie spadała wartość, dla porównania w 2018 raku miałam 4, 15. Czy jest to normalne zjawisko? Czy z moim organizmem już coś nie tak? 😟
Mi bardzo mocno spadło, a po jakimś czasie znowu trochę urosło... byłam zdziwiona
 
reklama
Ja właśnie wyszłam z wizyty I mam datę transferu na poniedziałek [emoji16][emoji16] z jednej strony się cieszę ale z drugiej już mnie lekki stres łapie a tu jeszcze cały długi tydzień do transferu .... A później najdłuższa część czyli czekanie na betę Pewnie znowu lekarz każe zrobić po 10 dniach ale już wiem że tyle nie wytrzymam i zrobię wcześniej [emoji2957][emoji2957][emoji2957] Bardzo dziękuję wszystkim za kciuki [emoji16]
 
reklama
Do góry