reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja powiedziałam całej najbliższej rodzinie. Nawet babcia mega katoliczka się modli żeby się udało [emoji28] rodzicie wspomagają finansowo bo sami byśmy nie dali rady. Niestety teściów nie mam więc zostali tylko moi [emoji17]
Dobrze, że macie wsparcie w rodzicach[emoji18]u nas wie jeszcze moje rodzeństwo i najlepsi przyjaciele. Na szczęście wszyscy są za i pewnie dlatego nie miałam oporów by im o tym powiedzieć. Niestety przed niektórymi osobami muszę się ukrywać, chociaż nie uważam aby robiła coś złego... No ale taki mamy świat
 
reklama
Ja jak zwykle pytaniem [emoji2957][emoji2957][emoji2957] Jestem 4 dzień po punkcji i biorę duphaston żeby @ nie przyszła za szybko ale już czuję że się zbliża wielkimi krokami ...Czy mogę dostać @ pomimo stosowania leku? Miała któraś tak?
 
Ja to jednak nie jestem normalna ... Seriooo ... Wiecie co się okazało .... 🤦 Aż wstyd mi to pisać ....bo tyle wam smecilam , tyle łez wylałam niepotrzebnie ... Otóż właśnie odpisali mi z APC ( nie pamiętam która z was mi polecała to laboratorium ,przepraszam 😔) i wiecie co ... Okazało się że zamieszanie zrobiłam niepotrzebnie bo właśnie w APC zrobię to Badanie które potrzebuje 🙈 😍😍😍😍😍 cudownie zaczyna się dla mnie weekend 😍😍😍 kocham takie wiadomości 🥰🥰🥰❤️ i dlatego też bardzo ale to bardzoooo mocno chciałam wam podziękować że jesteście , że wspieracie , że opierdzielicie i ustawicie do pionu gdy trzeba !❤️ Że zawsze mogę na was liczyć ,bo zawsze wsparcie i pomoc zostanie mi udzielona ❤️ dziękuję ❤️ jesteście wspaniałe ❤️❤️❤️😘
 
Ostatnia edycja:
Hej,
Mam pytanie do tych, które przeszły przez pęknięcie krwiaka, a ktoś tu chyba był 🤔 ile czasu to paskudztwo wychodziło. Ja w środę przeszłam od gwałtownego krwawienia po plamienie, wczoraj delikatne plamienie, a dziś żółtawa maziaja. Coś na kształ śluzu tylko podbitego żółtawym odcieniem. Biorę kwas, który ma pomóc absorbować krew i faktycznie chyba to działa, jednak zastanawiam się ile to u Was trwało, bo wyczytałam że może to trwać nawet ok 2 tygodni 😒
 
Hej,
Mam pytanie do tych, które przeszły przez pęknięcie krwiaka, a ktoś tu chyba był 🤔 ile czasu to paskudztwo wychodziło. Ja w środę przeszłam od gwałtownego krwawienia po plamienie, wczoraj delikatne plamienie, a dziś żółtawa maziaja. Coś na kształ śluzu tylko podbitego żółtawym odcieniem. Biorę kwas, który ma pomóc absorbować krew i faktycznie chyba to działa, jednak zastanawiam się ile to u Was trwało, bo wyczytałam że może to trwać nawet ok 2 tygodni 😒
Oj wiele dziewczyn miało... Najdłużej chyba @Aduś16 się z nim męczyła😔
 
Ja to jednak nie jestem normalna ... Seriooo ... Wiecie co się okazało .... 🤦 Aż wstyd mi to pisać ....bo tyle wam smecilam , tyle łez wylałam niepotrzebnie ... Otóż właśnie odpisali mi z APC ( nie pamiętam która z was mi polecała to laboratorium ,przepraszam 😔) i wiecie co ... Okazało się że zamieszanie zrobiłam niepotrzebnie bo właśnie w APC zrobię to Badanie które potrzebuje 🙈 😍😍😍😍😍 cudownie zaczyna się dla mnie weekend 😍😍😍 kocham takie wiadomości 🥰🥰🥰❤️ i dlatego też bardzo ale to bardzoooo mocno chciałam wam podziękować że jesteście , że wspieracie , że opierdzielicie i ustawicie do pionu gdy trzeba !❤️ Że zawsze mogę na was liczyć ,bo zawsze wsparcie i pomoc zostanie mi udzielona ❤️ dziękuję ❤️ jesteście wspaniałe ❤️❤️❤️😘
No widzisz słońce nie takie to wszystko straszne jak by się wydawało 😉mówiłam że będzie dobrze 😁i miałam rację że się ułoży ❤️❤️❤️
 
reklama
Do góry