reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Właśnie wyjechałam z zabiegu. Boli mnie brzuch, dostałam kroplówkę, mam 2 wenflony i łyżeczkowanie trwało aż 40 minut. Zobaczymy co dostanę w wypisie ale widocznie dużo tego czegos (krwiaka?) musiało tak być bo np. wczoraj dziewczyny wychodziły po 10-15 min bez żadnego bólu🥺
 
Moja beta tak jak się spodziewałam wynosi 0. Nie mogło być inaczej, zarodek słaby a dodatkowo przez trzy dni po transferze utrzymywały się plamienia, takie objawy nie zwiastują niczego dobrego. Leki odstawiam. Cieszę się że zakończyłam przygodę z in vitro. Wreszcie napiję się winka albo wyciągnę coś wyjątkowego, w końcu jakieś trzy tygodnie temu odstawiłam córkę od piersi.
Wszystkim tutaj życzę z całego serca szczęśliwych ciąż 😍
 
Tak to może być jeden z powodów. Tym bardziej widać że u Ciebie zaskakuje i coś potem siada.. Ja tam też miałam że na 7 transferow tylko ra beta 0 a tak to zawsze coś no ale 2 z nich udane. Chociaż ja wiem ze u mnie accofil tez duża robote zrobił żeby pobudzić moje KIRy.... To nie jest napenwo powód do załamywania się przecież nie Ty jedna masz taki wynik , a to że ktoś u Ciebie to sprawdza i pewnie jakieś leczenie wdroży to raczej powód do nadziei Bo takie robienie wkolko transferow na tych samych zaleceniach gdzie zaskakuje i siada to gorszy się scenariusz
Tak wiem , mam nadzieję że tym razem się uda m dostanę inne zalecenia inne leki i w końcu doczekam się upragnionego dziecka ✊✊✊❤️ tylko wiesz to taki szok ... Pierwsza myśl ciul nigdy się nie uda ... Ale na spokojnie do tego podeszłam i wiem że się uda ... Że będę mamą ... Dziękuję Ci za wytłumaczenie wszystkiego ❤️ bardzoooo bardzoooo gdyby nie ty to siedziała bym i ryczala do wizyty u imunologa 🤦🙈 no nic na pewno będę mamą to wiem ... A kiedy ? Czas pokaże .... Może szybciej niż myślę 😍😍😍
 
reklama
Właśnie wyjechałam z zabiegu. Boli mnie brzuch, dostałam kroplówkę, mam 2 wenflony i łyżeczkowanie trwało aż 40 minut. Zobaczymy co dostanę w wypisie ale widocznie dużo tego czegos (krwiaka?) musiało tak być bo np. wczoraj dziewczyny wychodziły po 10-15 min bez żadnego bólu🥺
O kurcze... To faktycznie długo trwał zabieg, podpytaj lekarza, dlaczego... Mam nadzieję, że nie spotka Cię już więcej nic złego , bo limit przykrych rzeczy z pewnością wyczerpałaś... Trzymaj się i wracaj szybko do domku 😘
 
Do góry