reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Witajcie dziewczyny.
Jest Was tutaj bardzo dużo. Pełno nowych nicków (co oczywiście nie jest pocieszające, to bardzo przykre,że jest nas tak wiele, tak wiele kobiet z jednym, pięknym marzeniem...). Pewnie niewiele z Was mnie kojarzy, byłam tutaj bardzo częstym gościem, moja walka jeszcze się nie skończyła. Mamy cudowna, córeczkę, która skończyła 9 miesięcy, nasza walka była bardzo nierówna ale warta każdej ceny. Mamy jeszcze jednego mrozaczka po którego na pewno wrócimy. Być może będę wtedy częściej tu zaglądała. Dziś jestem, ponieważ chciałabym Wam powiedzieć,że to miejsce jest wyjątkowe. Uciekłam stąd z powodu jednej osoby. Jeszcze przeszło rok temu z trudem przez gardło przechodził mi jej nick. Dziś dorosłam do tego, aby jej podziękować. @bazylia128 dziękuję. Dzięki gownoburzy , po której odeszłam stąd dla swojego (i córeczki w brzuchu) spokoju psychicznego zyskałam przyjaciółki, które dziś śmiało mogą zastąpić mi siostry. Pomoc na tym forum jest nieoceniona. Dziewczyny, w tym całym nieszczęściu macie szczęście,że tu jesteście. W końcu się uda ❤️
Dziękuję Wam dziewczyny,że na priv wyciągnęliście mnie z tego bagna i do dziś mamy cudowny kontakt. Jesteście moim drugim domem.
@Murawa @Netiaskitchen @Margoolcia
Jestem szczęśliwa,że mogliśmy poznać się osobiście i spędzić ze sobą super wakacje.
@Pójdźka @Smętna30 @Czarna1985 @Dzoannna @Camilleka @Hope1989 dziękuję Wam,za videorozmowy, bo mimo osobistych spraw, które nie pozwoliły Wam do nas dojechać byłyście z nami na bieżąco ❤️❤️❤️
@nieagatka dziękuję Ci, jesteś rowniez moja codziennością i oaza spokoju. Nikt mnie tak nie stawia do pionu jak Ty😂 kocham Was❤️🔥🔥
@fredka84 dziękuję,że nas odwiedziłas. Super było się poznać ;) jesteś szalona wiesz???? No i odważna!!!

Wszystkie jesteście piękne ❤️❤️❤️ każdej się uda !!!
Pozwoliłam sobie na prywatę tutaj, bo chce Wam powiedzieć jak ważne są tutaj relacje i jak to forum może zmienić życie❤️ mimo,że jestem tutaj bardzo bardzo zadko, a kontakt z wieloma z was się urwał, to bardzo wszystkim kibicuje i jestem z wami myślami.
❤️❤️❤️
Wszystko napisane pięknie i od serca. Tak jest. Też Cię kocham💓💓💓💓🤗🤗🤗🤗🤗
I wszystkie pozostałe Bohaterki😍😍😍😘😘😘
@nieagatka, pozdrowionka.
Ps. Tak wyłam jak bóbr na to przyjęcie niespodziankę 😁😁😁😁
 
reklama
Wszystko napisane pięknie i od serca. Tak jest. Też Cię kocham[emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji847][emoji847][emoji847][emoji847][emoji847]
I wszystkie pozostałe Bohaterki[emoji7][emoji7][emoji7][emoji8][emoji8][emoji8]
@nieagatka, pozdrowionka.
Ps. Tak wyłam jak bóbr na to przyjęcie niespodziankę [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
Pozdro odzdro. Ja tu cierpliwie czekam. I wiem, ze zarobionas, ale kurde odzywaj sie czasami, a nie tylko imprezujecie [emoji14]
No i najlepszosci urodzinowo [emoji8][emoji16]
 
Dziewczyny,
ponawiam prośbę o interpretację wyników estradiolu 7 DC 1129pmol/l (308,22pg/ml). O czym świadczy taki wynik?
Jeśli estradiol rośnie razem z wielkością pęcherzyków to jest ok,tak powinno być. Nie wiem ile masz pęcherzyków widoczynych w tym cyklu. Estradiol potrafi bardzo szybko poszybować do góry. Na jedną dojrzała komórkę musisz liczyc ok. 200-300pg/ml,ale na tym etapie jest jeszcze za wcześnie żeby wróżyć ilość komórek.
 
Hello. Dziś dzień mojego wyciszenia. Wracam już do domu. Wszystko poszło zgodnie z planem. Zarodek rozmrozil się i rozwijał dalej. Nawet był ten sam embriolog, ten sam stołeczek😁 najważniejsze jestem dziwnie spokojna i lżej mi na sercu, wzięłam ostatni zarodek i raz na zawsze skończyłam przygodę z in vitro. Upewniłam się, że wybrałam dobrze klinikę, polecam mojego doktorka, zawsze jest dla pacjenta. Transfer tym razem był nieco trudniejszy i lekko bolesny. Na pewno nie było tak wielkich emocji jak poprzednio, byłam sama , znaczy dzisiaj nie było innych pacjentek do transferu to też jakoś posowalo do mojego nastroju.
Nawet pociągi kursują zgodnie z rozkładem jazdy.

Super że wracasz po kolejne dzieciaki, naprawdę podziwiam odwagę. Powodzenia.
Oj kochana powodzenia!!! Trzymam ogromne kciuki!✊✊✊ musi byc dobrze, moze to wlasnie ten moment! Dbaj o siebie i teraz odppczywaj, lez, sluchaj relaksujacej muzyki. Ja tak robilam, tak zalecili i na razie cieszę się moim malutkim bijącym serduszkiem, a nie wierzylam ze to bedzie mozliwe. Jestem myslami z Toba❤️
 
Jeśli estradiol rośnie razem z wielkością pęcherzyków to jest ok,tak powinno być. Nie wiem ile masz pęcherzyków widoczynych w tym cyklu. Estradiol potrafi bardzo szybko poszybować do góry. Na jedną dojrzała komórkę musisz liczyc ok. 200-300pg/ml,ale na tym etapie jest jeszcze za wcześnie żeby wróżyć ilość komórek.
Dziękuję za odpowiedź 😘
 
Daj Boże jeden dobry🙃Więcej nic nie chce. Już wpakowałam 6000 tys w same leki. Miło by było chociaż przejść ten transfer i poczuć, że zrobiło się co mogło aby zamknąć temat i zacząć w końcu żyć ❤️Jestem już tym wszystkim po prostu zmęczona a organizm odmawia posłuszeństwa.
Rozumiem doskonale o czym piszesz! Życzę Ci tego jednego super mocnego zarodka!!!!❤️✊❤️✊
 
Mam wyniki BETY- nie pytajcie o wartość, pielęgniarka z kliniki przedstawiła mi wynik telefonicznie, bo dziś sobota i teoretycznie zamknięte i oczywiście nie zrozumiałam (przez telefon włącza mi się bariera językowa). W każdym bądź razie potwierdziła ciążę, określiła wynik jako dobry. Mam kontynuować leki tak jak dotychczas, następne badanie krwi 17.07 🥳🤰
 
Mam wyniki BETY- nie pytajcie o wartość, pielęgniarka z kliniki przedstawiła mi wynik telefonicznie, bo dziś sobota i teoretycznie zamknięte i oczywiście nie zrozumiałam (przez telefon włącza mi się bariera językowa). W każdym bądź razie potwierdziła ciążę, określiła wynik jako dobry. Mam kontynuować leki tak jak dotychczas, następne badanie krwi 17.07 🥳🤰
Super!!! Gratulacje🥂🥂🥂❤️❤️❤️ Dbaj teraz o siebie bardzo!
 
reklama
Do góry