reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dzisiaj klinika jest nieczynna więc myślę że musisz uzbroić się w cierpliwość do jutra. Ja miałam punkcję w sobotę rano i dzwonili w 6 dobie po 11 rano więc jeśli do Ciebie nie dzwonili jeszcze to raczej już dziś nie zadzwonią.
no ktos na pewno musi i w niedziele zagladac do zarodkow.... bo jak w niedziele zrobia sie blastka to musi je ktoś zamrozić. W medipoint wpisali mi już, ale nie wiem czy to już tyle czy coś może się jeszcze zmienić....
 
reklama
Dzisiaj klinika jest nieczynna więc myślę że musisz uzbroić się w cierpliwość do jutra. Ja miałam punkcję w sobotę rano i dzwonili w 6 dobie po 11 rano więc jeśli do Ciebie nie dzwonili jeszcze to raczej już dziś nie zadzwonią.
to możliwe że zakonczyli hodowle Ale nie poinformowali bo niedziela czy nie poinformowali bo nie zakończyli hodowli? 🤷‍♀️ wariuje od niewiedzy. Wpisali jedna blastke 6.1.1. z 12 pecherzykow....
 
no ktos na pewno musi i w niedziele zagladac do zarodkow.... bo jak w niedziele zrobia sie blastka to musi je ktoś zamrozić. W medipoint wpisali mi już, ale nie wiem czy to już tyle czy coś może się jeszcze zmienić....
Zgadzam się, labo musi działać ale podejrzewam że telefon wykonuje inny pracownik kliniki i przekazuje informacje od embriologa. Mi się Pani przedstawiła noe jako embiolog tylko że dzwoni laboratorium więc możliwe że telefonami zajmuje się inny pracownik. Ale uważam że nie masz się czym stresować bo gdyby coś się działo złego to napewno dzwonili by szybciej. Skoro nie dzwonili to są napewno śliczne zarodki i jutro taką informację otrzymasz 😉
 
no ktos na pewno musi i w niedziele zagladac do zarodkow.... bo jak w niedziele zrobia sie blastka to musi je ktoś zamrozić. W medipoint wpisali mi już, ale nie wiem czy to już tyle czy coś może się jeszcze zmienić....
Na bank ktoś ocenia i mrozi zarodki także w niedzielę.
to możliwe że zakonczyli hodowle Ale nie poinformowali bo niedziela czy nie poinformowali bo nie zakończyli hodowli? 🤷‍♀️ wariuje od niewiedzy. Wpisali jedna blastke 6.1.1. z 12 pecherzykow....
Wątpię aby dzwonili w niedzielę.
 
Zgadzam się, labo musi działać ale podejrzewam że telefon wykonuje inny pracownik kliniki i przekazuje informacje od embriologa. Mi się Pani przedstawiła noe jako embiolog tylko że dzwoni laboratorium więc możliwe że telefonami zajmuje się inny pracownik. Ale uważam że nie masz się czym stresować bo gdyby coś się działo złego to napewno dzwonili by szybciej. Skoro nie dzwonili to są napewno śliczne zarodki i jutro taką informację otrzymasz 😉
ale wpisaliby tylko jedna jakby było więcej? Myślisz jest nadzieja ze np. Na wieczor kolejne beda blastka i jutro info ze jest więcej?
 
Zgadzam się, labo musi działać ale podejrzewam że telefon wykonuje inny pracownik kliniki i przekazuje informacje od embriologa. Mi się Pani przedstawiła noe jako embiolog tylko że dzwoni laboratorium więc możliwe że telefonami zajmuje się inny pracownik. Ale uważam że nie masz się czym stresować bo gdyby coś się działo złego to napewno dzwonili by szybciej. Skoro nie dzwonili to są napewno śliczne zarodki i jutro taką informację otrzymasz 😉
jak z 1 hodowli nie zamrozili nic to zadzwoniła ok 12 w 6.dobie. jak udało się 1 zamrozić to wpisali do medi 13.00 A telefon mialam.ok 16. Tego samego dnia.
 
to możliwe że zakonczyli hodowle Ale nie poinformowali bo niedziela czy nie poinformowali bo nie zakończyli hodowli? 🤷‍♀️ wariuje od niewiedzy. Wpisali jedna blastke 6.1.1. z 12 pecherzykow....
Czyli jedną blastke masz napewno i to bardzo ładną 😀 nie wiem po jakim czasie na medipoint pojawiają się informację, ja weszłam żeby sprawdzić dopiero po telefonie babeczki z kliniki. Możliwe że na bieżąco aktualizują, poczekaj na telefon.
 
reklama
Do góry