reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Laski dobrze że nie znałam tej teorii o wysokich i niskich leukocytach bo bym pewnie już była w psychiatryku
emoji23.png


Od samego początku do samego końca miałam leukocyty w okolicy 25 +/-1 tys.

Cały czas 1/4 ampułki codziennie i się udało
emoji848.png
Bo czasem jest lepiej wiedzieć mniej i się wszystkim nie zamartwiać;)
Ja nie wytrzymam dziewczyny... Tak mnie mdli i nie mogę jeść bo mnie odrzuca, że zaczynam się martwić naprawdę nie chce zaszkodzić mojej borówce o imieniu Filip, nie wiem co mam już robić żeby móc normalnie jeść, czy tylko ja tak mam? 🥺
Mam to samo na zmianę z lapczywym apetytem wczoraj rano nic a potem 6 kanapek z ketchupem:D no czegoś mi ewidentnie brakowało:D
 
reklama
Trzymam kciuki [emoji8] [emoji256][emoji110][emoji110][emoji110]
No to ja już po wizycie, następny podgląd dopiero 14go, że w moje urodziny [emoji41] rozpisała mi cały plan, obstawiła lekami więc ta w zestepstwie za tydz ma tylko grubość endometrium sprawdzić i datę transferu wyznaczyc. 3 dni przed będze miała ten wlew na komórki nk w endometrium a po transferze prócz tego co ostatnio, dodatkowo accofil. Oby to wszystko pomogło [emoji110][emoji123]
 
reklama
Ja nie wytrzymam dziewczyny... Tak mnie mdli i nie mogę jeść bo mnie odrzuca, że zaczynam się martwić naprawdę nie chce zaszkodzić mojej borówce o imieniu Filip, nie wiem co mam już robić żeby móc normalnie jeść, czy tylko ja tak mam? 🥺
Nie przejmuj sue Dzidziolek czerpie z Ciebie wszystko co mu potrzeba.Ja przez 4 miesiace mialam mdlosci i to jakie.Schudlam i martwilam sie ze zaszkodze fasolce.Jadlam wszystko co moglam jesc np.frytki,grzybki marynowane okraszane lodami.Po prostu normalnego obiadu bym nie zjadla.W 2 trymestrze wroci apetyt👍
 
Do góry