reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hyhyhy 😁 obyś nie miała racji! Pociesza mnie fakt, że moja mama jak mi opowiada to trochę inaczej to przedstawia haha
Wszystko zależy czy będziesz miała pomoc przy dziecku. Gdybym miała tak jak moja siostra to mogę mieć i 5 dzieci. W opcji praca i dzieci ogarniacie sami jest już dużo ciężej, bywają dni kiedy dzieci nie mają opieki😂 i tak zwyczajnie choć raz na miesiąc wyskoczyć z mężem na kolacje czy coś w tym stylu. No nic nie narzekam.
Progesteron działa, wilczy apetyt i brzuch jak balon..
 
Dziewczyny! A ja dziś przychodzę do Was z zupełnie innym pytaniem. Pracowalyscie w ciąży? Jeśli tak to do którego miesiąca ? Za chwilę zacznę 11 tc i zastanawiam się jak długo jeszcze „powinnam” pracować. Nie to ze nie chce, ale z doświadczenia wiem ze niestety jak przyjdzie co do czego to nikt mi nawet złamanego dziekuje nie powie, stad moje pytanie.
Pracujesz tyle ba ile masz siły i ochoty. Nic więcej.
Wróciłam w niedzielę po wizycie w szpitalu do domu, walczył i wywalczył. Póki co poprawił się i się stara a ja staram się nie denerwować zobaczymy jak długo.. Cieszę się że mogę się wkoncu wyspc we własnym łóżku 😍 i dziękuję że pytasz😘😘😘😘😘
Trzymam kciuki żeby się poprawił na stałe. I dawaj mu popalić od razu jak coś nawywija.
Dziewczyny jutro miałam testować. Ale zrobiłam to dzisiaj. Beta negatywna...

Drugi transfer z rzędu nieudany, miesiąc temu też miałam.

Niestety nie mamy już zarodkow, zmieniam lekarza i klinikę:(
A u Ciebie nie z wcześnie? Ja pierwsza weryfikację miałam negatywna a teraz beta rosnie. Może coś z tego będzie jeszcze?
Czy przy becie powyżej 15 tys będzie widać już serce?
Powinno być.

Ja dzisiaj kolejny dzień z rzędu po południu drzemka godzinna. I nie mam siły nie zasnąć.
 
A wiesz z jakich konkretnie markerów? Mam rozmowę dopiero w piątek w genetykiem. Podczas badania bardzo sie denerwowalam i być może moj stres tak wpływa na wysokie tętno dziecka. Wtedy mialo 184. Na drugi dzień miałam wizytę u mojej dr prowadzącej i tętno dziecka 168 czyli znacznie niższe, ale ja tez byłam spokojnieksza bo Pani mnie pocieszala. Najpierw rozmowa, a później usg.
nie wiem jakie konkretnie markery wpływają na zwiększone ryzyko trisomii 13, ale generalnie wadę genetyczną można podejrzewać w przypadku zwiększonej przeziernosci karkowej(nt wyższe niż chyba 2.5), nieprawidłowych przepływów w przewodzie zylnym( tzw. fala zwrotna), brak uwidocznienia kości nosowej w usg, obrzęki ciala. Jeśli byłoby cos nie tak to na usg powinnaś mieć taką informację. Zdarzają się dzieci u których na usg wszystko jest w porządku A jednak jest wada ale to dość rzadkie. Stąd jest dalsza diagnostyka i bardzo dobrze że ja robisz. Oby rozwijała wątpliwości i żebyś mogła się potem cieszyć ciąża bez stresu:)
 
Wszystko zależy czy będziesz miała pomoc przy dziecku. Gdybym miała tak jak moja siostra to mogę mieć i 5 dzieci. W opcji praca i dzieci ogarniacie sami jest już dużo ciężej, bywają dni kiedy dzieci nie mają opieki[emoji23] i tak zwyczajnie choć raz na miesiąc wyskoczyć z mężem na kolacje czy coś w tym stylu. No nic nie narzekam.
Progesteron działa, wilczy apetyt i brzuch jak balon..
Swiete slowa. Moj brat ma dwie mamy na każde zawolanie, praktycznie co drugi piatek corka u ktorejs Babci na noc. Tak to ja tez i 5 moglabym miec.
 
Dziewczyny czy invicta pobiera wymazy bez umawiania się na wizytę? Może jakaś położna to wykonuje? Kurcze prosiłam dziś o wymaz i mi powiedział że jest czas ... a ja patrzę że tego czasu mam mało bo na chlamydie czeka się ok. 3 tygodnie 😤🤬
 
reklama
Dziewczyny czy invicta pobiera wymazy bez umawiania się na wizytę? Może jakaś położna to wykonuje? Kurcze prosiłam dziś o wymaz i mi powiedział że jest czas ... a ja patrzę że tego czasu mam mało bo na chlamydie czeka się ok. 3 tygodnie 😤🤬
Wymaz na Chlamydie bez wizyty, opłacasz, idziesz z kwitkiem do położnej która zabiera Cie do wolnego gabinetu i pobiera
 
Do góry