reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jestttt umówiłam się na rozbicie moich ogromnych zrostów 🥰🥰🥰🥰 za dwa tygodnie mam pierwszą sesję .... Mam nadzieję że nie będę ich potrzebować duzoo bo już mnie uświadomili że będę miała milion igieł w brzuch wbijanych i później coś ale nie wiem co 🙈🤣🤣🤣🤣 i co najlepsze , z czego jestem naprawdę mile zaskoczona ..m wizyta 70 minut i naprawdę mało ..m szykowałam się na więcej 180 zł ... Jestem w szoku .... Seriooo mam nadzieję że nie ucieknie jak mi te igły będą wbijać 🙈 przygotowuje się na to jak bym musiała jakieś zastrzyki jeszcze brać 🙈 a czuję że bez nich się nie obejdzie 😔😔😔 no to tyle ... Pochwaliłam się 😁🤣🤣🤣🤣🤭
 
reklama
Ja nienawidzę się obijać tak długo a już trochę siedzę w domu [emoji23] ogólnie jak mi się suczka oszczeniła i trzeba było dwa maluchy dokarmiać przez 2 tygodnie to była jazda, wcale nie spałam... Ale było warto bo odratowalam je bo karmiłam i pobudzalam przełykanie paluszkiem...

Ogólnie mi samej smutno w chacie nie lubię tego... Mam wtedy jakieś głupie myśli. I chociaż fajnie jest poleżeć pospać to na dłuższą metę to nie dla mnie [emoji849]
Naprawde, pogadamy za rok [emoji16][emoji16] Ja Ci tego posta wypomne, obiecuje [emoji16][emoji16]
 
Bezużyteczna? No co Ty. Odpoczywaj, pachnij, rob cos tylko dla siebie.
Baby - Wy tego jeszcze nie wiecie, ale za 8 mięsiecy na jakis czas przestajesz istniec. Naprawde. Liczy sie tylko dziecko. Spisz, jesz, funkcjonujesz w jego rytmie. I to jest piekne, ale baaardzo meczace i trudne, wiec kurczaki korzystajcie z ciąży, dbajcie o Was, odpoczywajcie ile sie da, bo juz nigdy w zyciu nie bedziecie miec tyle czasu dla siebie ile teraz.
Ja zabilabym za pare godzin tylko dla mnie [emoji23][emoji23]
Jakbyś tak napisała przed moją ciąża czy porodem pomyslalabym no na pewno nie jest tak źle, a teraz podpisuję się rękami i nogami 😅
 
A jak się czułaś po bemfole bo jestem po pierwszej dawce i jakoś tak się słabo czuje głowa mnie ćmi i najchętniej bym się położyła spać [emoji3064][emoji3064][emoji3064

Czułam czasami zawroty głowy i senność, ale nie miałam tak że musiałam dzień w dzień spać, ogólnie się dobrze czułam, myślałam w będzie gorzej 😁
 
Ja nienawidzę się obijać tak długo a już trochę siedzę w domu 😂 ogólnie jak mi się suczka oszczeniła i trzeba było dwa maluchy dokarmiać przez 2 tygodnie to była jazda, wcale nie spałam... Ale było warto bo odratowalam je bo karmiłam i pobudzalam przełykanie paluszkiem...

Ogólnie mi samej smutno w chacie nie lubię tego... Mam wtedy jakieś głupie myśli. I chociaż fajnie jest poleżeć pospać to na dłuższą metę to nie dla mnie 🙄
Ja siedzę od dnia transferu tj. 13.08.2020 i posiedzę pewnie do stycznia 2022 o ile młody dostanie się do (prywatnego) żłobka bo takie obłożenie. Czas ciąży wykorzystałam na maxa i będę powtarzała każdemu, że l4 w ciąży to jest dobrodziejstwo z którego trzeba korzystać bo miałam czas na wszystko teraz mimo prawie idealnego dziecka czasu dla siebie raczej nie mam no i jeszcze to, że teraz wszędzie jestem z nim co w dłuższej perspektywie jest okropnie męczące.
 
norma na czczo jest do 99 :)


1:97 to jeszcze nie jest tragiczny wynik, pamiętaj, że to test przesiwowy i może też oznaczać, że jest ok, ale np. w przyszłości z łożyskiej trzeba będzie uważać. Jeśli badanie usg było ok (choć piszesz, że było wysokie tętno???) to nie panikuj jeszcze. Nifty wynik będziesz miała w ciągu tygodnia i będziesz wiedziała na czym stoisz. Zazwyczaj trisomia 13 jest widoczna na usg w postaci markerów. No ale musisz się uzbroić w cierpliwość i poczekać na wynik nifty. trzymam kciuki

A wiesz z jakich konkretnie markerów? Mam rozmowę dopiero w piątek w genetykiem. Podczas badania bardzo sie denerwowalam i być może moj stres tak wpływa na wysokie tętno dziecka. Wtedy mialo 184. Na drugi dzień miałam wizytę u mojej dr prowadzącej i tętno dziecka 168 czyli znacznie niższe, ale ja tez byłam spokojnieksza bo Pani mnie pocieszala. Najpierw rozmowa, a później usg.
 
reklama
Trzymam kciuki żeby skończyło się dobrze. U mojej kuzynki w teście pappa wyszło bardzo duże ryzyko zespołu Downa. Też robili test z krwi ale z innej firmy. Wyszło że wszystko jest okej. Dziś mają zdrową córkę i w drugiej ciąży nie robili już tego testu. Jest szansa że u Ciebie też będzie dobrze. Poczekaj na wyniki i dawaj znać!

Mam nadzieję, że u mnie też tak będzie. Najgorsze jest to oczekiwanie na wyniki. Mam nadzieje, że będą początkiem przyszłego tygodnia.
 
Do góry