reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Super że wszystko ok
Musi być dobrze ❤️
Też sobie powtarzam w głowie i nie mogę pozwolić podświadomości aby mną kierowała 😊😊🤔🤔
To miałaś akcje ...🤯szok
Ale kropus tam u mamy jest bezpieczny ❤️❤️❤️
Ja ,ja teraz jadę na badania ...zobaczymy
Żyje Wami ....i betami czekam na swój początek i koniec bo teraz się musi udać 🙏🙏❤️❤️🤰
Teraz teraz? To trzymamy kciuki, wracaj z samym dobrymi wieściami :)
 
reklama
Teraz teraz? To trzymamy kciuki, wracaj z samym dobrymi wieściami :)
7 lipca mam trabofilie
14 sierpnia wizytę odnośnie biopsji
4 października początek stymulacji
Więc oby daty były szczęśliwe
I @ przyszła w porę to 🥚🥚🥚będą nowe i piękne
Leki biorę jak jakis nar.....🤣🤣🤣🤣
Dwaj znać co u Was 💓
 
dziewczynki mam pytanie, roslo Wam ladnie endo po estrofemie? ja sie schizuje bo w tamtym i tym miesiacu sprawdzalam endometrium po owulacji i tylko 6mm. mialam miec transfer na naturalnym ale z takim endo beda miec plastry z estrofenem. powiedzcie czy Wam ladnie endo po tym roslo? schizuje sie ze mo tranafer odwolaja czy cos bo endo nie bedzie roslo:(
 
dziewczynki mam pytanie, roslo Wam ladnie endo po estrofemie? ja sie schizuje bo w tamtym i tym miesiacu sprawdzalam endometrium po owulacji i tylko 6mm. mialam miec transfer na naturalnym ale z takim endo beda miec plastry z estrofenem. powiedzcie czy Wam ladnie endo po tym roslo? schizuje sie ze mo tranafer odwolaja czy cos bo endo nie bedzie roslo:(
4 razy idealnie , nie za grube nie za cienkie . Spokojnie 😊
 
Witajcie, dziś 7dpt, beta 8,8. Niska niestety. Doktor mówi, że powtarzamy w sobotę i czekamy na przyrost.
Niestety historie moich transferów pokazywały, że taka beta nie wróży niczego dobrego.
U mnie 7dpt było 3,85 i czekam do czwartku. I sie modlę.
Dziękuję Tagitagi , wszystko dobrze, dziś 20dpt, pobolewają trochę jajniki I czasem coś tam ciągnie ale generalnie ok, nie robiłam już więcej testów, bety tez nie, miałam zrobić badania w Krakowie w weekend ale wyobraźcie sobie że jak w czwartek leciałam to samolot nie mógł wylądować w Krakowie polecieliśmy do Katowic lądowaliśmy w takich turbulencjach że myślałam że to już koniec a potem nas przez 5 godzin z samolotu nie chcieli wypuścić bo byla burza i nie mogli na płytę lotniska nikogo puścić ani rozładować samolotu potem 1.5h w autokarze do Krakowa i o 3:30 w nocy byłam dopiero w hotelu, na drugi dzień musiałam pracować od rana a potem już tylko test na covida więcej badan mi się nie chciało robic

nie miałam jeszcze wizyty tutaj dopiero 15.07 wiec jeszcze trochę poczekam no ale jakoś się nie stresuje musi być dobrze bo czemu miałoby nie byc , zgodnie z książką Murphego co wieczor powtarzam sobie że jestem w zdrowej ciąży i wszystko jest ok, tylko czasem jak forum poczytuje to zaczynam się więcej martwić ;)

A Ciebie wszystko dobrze, odliczasz dni do sierpnia czy korzystasz z gorącego lata? :) przynajmniej możesz się dobrego winka napić jeszcze;)

Gratulacje wszystkim pozytywnym betom:* nie odpisuje na każdą bo tu się tyle stron porobiło że czasem ciężko nadążyć:)

Powodzenia dziewczyny:*

Ps strasznie mi libido spadło tez tak może miałyście na początku?, biorę tylko raz dziennie proga ....
Mi libido znikło na całą ciążę także...
 
dziewczynki mam pytanie, roslo Wam ladnie endo po estrofemie? ja sie schizuje bo w tamtym i tym miesiacu sprawdzalam endometrium po owulacji i tylko 6mm. mialam miec transfer na naturalnym ale z takim endo beda miec plastry z estrofenem. powiedzcie czy Wam ladnie endo po tym roslo? schizuje sie ze mo tranafer odwolaja czy cos bo endo nie bedzie roslo:(
Mi rosło ładnie, jak lekarz powiedział "Endometrium jest w sam raz" 🙂
 
@Tagitagi położna na usg mówi że na prawym jajniku jest 6 szt 10mm I powyżej i tak samo 4 na lewym. Myślę że przedłuża stymulację Ale to chyba i tak niezły wynik ze tyle jest takich większych a nie jeden większy i reszta pierdulki? Jest jakaś nadzieja ze będzie tym razem inaczej . Też tłumaczę sobie ze zawsze zaczynałam stymulację 3dc teraz w 29dc wiec może im za krótko zeby byc gotowe do pick up?
Boje się tylko, że ta nowa dr co na zastępstwo zechce jednak robić punkcje.... wolałabym zeby przedłużyć jednak... Proszę dalej trzymać kciuki!😍
@Tagitagi jak miałam tak informuje. Przedłużyła mi stymulację 3x300 menopur, 3x50mg luteina i w piątek kontrola usg, hormony i wizyta u Hasik i wtedy decyzja kiedy punkcja. Najszybciej to poniedziałek Ale może też być i środa. Zależy jak będą rosły.... choć boję się że w pt już będą ok i zastrzyk na zakończenie będzie musiał być w sobotę bo inaczej w niedzielę musiałaby być punkcja...
Wizyta tak szybka ze ledwo się zaczęła A sie skończyła.... nawet leki dostalam dopiero na maila. Ledwo uzgodnilam ze te zmiany e dhea i luteinie nie są pomyłką....🤦‍♀️ bo pozmniejszala dawki, których zawsze sie dr Olszak trzymała...

Ciagle mam nadzieję, że skoro wszystko jest inaczej to i efekt będzie lepszy 😍
 
reklama
Do góry