reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Witajcie, dziś 7dpt, beta 8,8. Niska niestety. Doktor mówi, że powtarzamy w sobotę i czekamy na przyrost.
Niestety historie moich transferów pokazywały, że taka beta nie wróży niczego dobrego.
 
reklama
Hej Dziewczyny,

Ja też proszę o przywołanie do porządku. Jutro wizyta, bicie serca malucha, a ja odchodzę dzisiaj od zmysłów. Pęcherzyka nie widziałam, boję się, że jutro też nic nie zobaczę 😭😱

Zaraz zwariuje, na pracy się skupić nie mogę 🤯

@fredka84 ja Cię rozumiem. Strach myśleć, że się udało, żeby później, po raz setny się nie rozczarować. Nasze starania to nie tylko nieudane próby in vitro, to lata co miesięcznego zaklinania @, a on i tak zawsze się pojawiał, a wraz z nim rozpacz.

Jak ja wytrzymam do jutra 😭

To będzie 28dpt, myślicie że jest szansa, że jutro mimo wszystko jeszcze niczego nowego się nie dowiem?
Musi być dobrze ❤️🙏
 
Hej Dziewczyny,

Ja też proszę o przywołanie do porządku. Jutro wizyta, bicie serca malucha, a ja odchodzę dzisiaj od zmysłów. Pęcherzyka nie widziałam, boję się, że jutro też nic nie zobaczę 😭😱

Zaraz zwariuje, na pracy się skupić nie mogę 🤯

@fredka84 ja Cię rozumiem. Strach myśleć, że się udało, żeby później, po raz setny się nie rozczarować. Nasze starania to nie tylko nieudane próby in vitro, to lata co miesięcznego zaklinania @, a on i tak zawsze się pojawiał, a wraz z nim rozpacz.

Jak ja wytrzymam do jutra 😭

To będzie 28dpt, myślicie że jest szansa, że jutro mimo wszystko jeszcze niczego nowego się nie dowiem?
Kochana wszystko będzie dobrze , chodź ogólnie jutrzejszy dzień mogła bym wymazać z kalendarza i pamięci 🙈 ( znów mi lat przybywa a 0 dzieci 😔😔😔😔 nie licząc moich aniołków w niebie którym nie dane było zostać z mamą 😔😔😔😔) ale dzięki tobie ten dzień będzie piękny i cudowny ❤️ nie wiem czy serduszko już powinno być 🤔 mi zawsze kazali miesiąc po transferze przyjechać na wizytę ( gdy beta będzie rosła , bo pozytywna była 3 razy 😔) ale na pewno będzie dobrze ✊✊✊✊ wieże w to mocno ❤️
 
@PelnaNadzieji85 jak Ty się czujesz? Miałaś wizytę już ?
Dziękuję Tagitagi , wszystko dobrze, dziś 20dpt, pobolewają trochę jajniki I czasem coś tam ciągnie ale generalnie ok, nie robiłam już więcej testów, bety tez nie, miałam zrobić badania w Krakowie w weekend ale wyobraźcie sobie że jak w czwartek leciałam to samolot nie mógł wylądować w Krakowie polecieliśmy do Katowic lądowaliśmy w takich turbulencjach że myślałam że to już koniec a potem nas przez 5 godzin z samolotu nie chcieli wypuścić bo byla burza i nie mogli na płytę lotniska nikogo puścić ani rozładować samolotu potem 1.5h w autokarze do Krakowa i o 3:30 w nocy byłam dopiero w hotelu, na drugi dzień musiałam pracować od rana a potem już tylko test na covida więcej badan mi się nie chciało robic

nie miałam jeszcze wizyty tutaj dopiero 15.07 wiec jeszcze trochę poczekam no ale jakoś się nie stresuje musi być dobrze bo czemu miałoby nie byc , zgodnie z książką Murphego co wieczor powtarzam sobie że jestem w zdrowej ciąży i wszystko jest ok, tylko czasem jak forum poczytuje to zaczynam się więcej martwić ;)

A Ciebie wszystko dobrze, odliczasz dni do sierpnia czy korzystasz z gorącego lata? :) przynajmniej możesz się dobrego winka napić jeszcze;)

Gratulacje wszystkim pozytywnym betom:* nie odpisuje na każdą bo tu się tyle stron porobiło że czasem ciężko nadążyć:)

Powodzenia dziewczyny:*

Ps strasznie mi libido spadło tez tak może miałyście na początku?, biorę tylko raz dziennie proga ....
 
Hej Dziewczyny,

Ja też proszę o przywołanie do porządku. Jutro wizyta, bicie serca malucha, a ja odchodzę dzisiaj od zmysłów. Pęcherzyka nie widziałam, boję się, że jutro też nic nie zobaczę 😭😱

Zaraz zwariuje, na pracy się skupić nie mogę 🤯

@fredka84 ja Cię rozumiem. Strach myśleć, że się udało, żeby później, po raz setny się nie rozczarować. Nasze starania to nie tylko nieudane próby in vitro, to lata co miesięcznego zaklinania @, a on i tak zawsze się pojawiał, a wraz z nim rozpacz.

Jak ja wytrzymam do jutra 😭

To będzie 28dpt, myślicie że jest szansa, że jutro mimo wszystko jeszcze niczego nowego się nie dowiem?
Proszę się opanować,będzie pięknie zobaczysz....🥰🥰🥰 Zaraz wieczór noc i będziesz u lekarza, zobaczysz dzidzie i Ci przejdzie nie martw się na zapas!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziękuję Tagitagi , wszystko dobrze, dziś 20dpt, pobolewają trochę jajniki I czasem coś tam ciągnie ale generalnie ok, nie robiłam już więcej testów, bety tez nie, miałam zrobić badania w Krakowie w weekend ale wyobraźcie sobie że jak w czwartek leciałam to samolot nie mógł wylądować w Krakowie polecieliśmy do Katowic lądowaliśmy w takich turbulencjach że myślałam że to już koniec a potem nas przez 5 godzin z samolotu nie chcieli wypuścić bo byla burza i nie mogli na płytę lotniska nikogo puścić ani rozładować samolotu potem 1.5h w autokarze do Krakowa i o 3:30 w nocy byłam dopiero w hotelu, na drugi dzień musiałam pracować od rana a potem już tylko test na covida więcej badan mi się nie chciało robic

nie miałam jeszcze wizyty tutaj dopiero 15.07 wiec jeszcze trochę poczekam no ale jakoś się nie stresuje musi być dobrze bo czemu miałoby nie byc , zgodnie z książką Murphego co wieczor powtarzam sobie że jestem w zdrowej ciąży i wszystko jest ok, tylko czasem jak forum poczytuje to zaczynam się więcej martwić ;)

A Ciebie wszystko dobrze, odliczasz dni do sierpnia czy korzystasz z gorącego lata? :) przynajmniej możesz się dobrego winka napić jeszcze;)

Gratulacje wszystkim pozytywnym betom:* nie odpisuje na każdą bo tu się tyle stron porobiło że czasem ciężko nadążyć:)

Powodzenia dziewczyny:*

Ps strasznie mi libido spadło tez tak może miałyście na początku?, biorę tylko raz dziennie proga ....
Ja biorę 3 razy dziennie proga a moje libido mnie męczy bardziej niż spanie 😂
 
reklama
Dziękuję Tagitagi , wszystko dobrze, dziś 20dpt, pobolewają trochę jajniki I czasem coś tam ciągnie ale generalnie ok, nie robiłam już więcej testów, bety tez nie, miałam zrobić badania w Krakowie w weekend ale wyobraźcie sobie że jak w czwartek leciałam to samolot nie mógł wylądować w Krakowie polecieliśmy do Katowic lądowaliśmy w takich turbulencjach że myślałam że to już koniec a potem nas przez 5 godzin z samolotu nie chcieli wypuścić bo byla burza i nie mogli na płytę lotniska nikogo puścić ani rozładować samolotu potem 1.5h w autokarze do Krakowa i o 3:30 w nocy byłam dopiero w hotelu, na drugi dzień musiałam pracować od rana a potem już tylko test na covida więcej badan mi się nie chciało robic

nie miałam jeszcze wizyty tutaj dopiero 15.07 wiec jeszcze trochę poczekam no ale jakoś się nie stresuje musi być dobrze bo czemu miałoby nie byc , zgodnie z książką Murphego co wieczor powtarzam sobie że jestem w zdrowej ciąży i wszystko jest ok, tylko czasem jak forum poczytuje to zaczynam się więcej martwić ;)

A Ciebie wszystko dobrze, odliczasz dni do sierpnia czy korzystasz z gorącego lata? :) przynajmniej możesz się dobrego winka napić jeszcze;)

Gratulacje wszystkim pozytywnym betom:* nie odpisuje na każdą bo tu się tyle stron porobiło że czasem ciężko nadążyć:)

Powodzenia dziewczyny:*

Ps strasznie mi libido spadło tez tak może miałyście na początku?, biorę tylko raz dziennie proga ....
Super że wszystko ok
Musi być dobrze ❤️
Też sobie powtarzam w głowie i nie mogę pozwolić podświadomości aby mną kierowała 😊😊🤔🤔
To miałaś akcje ...🤯szok
Ale kropus tam u mamy jest bezpieczny ❤️❤️❤️
Ja ,ja teraz jadę na badania ...zobaczymy
Żyje Wami ....i betami czekam na swój początek i koniec bo teraz się musi udać 🙏🙏❤️❤️🤰
 
Do góry