reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej laski, dzisiaj 18dpt beta 2773💪 ale prog mimo tego, że biorę leki tak jak bralam spadł z 80 na 41... czy to nie jest dziwna sytuacja? Biorę cały czas leki 3 x na dzień po 2 doustnie i po 2 dopochwowo razem 900mg luteiny firmy Adamed... boje sie... estradiol mam na poziomie 2225 aż, jest okej?

Na usg widac pecherzyk, ciałko żółte i w jednej pozycji widać było echo zarodka ale położna nie była pewna czy aby to na pewno to, jest wcześnie więc nie sram ogniem tylko ten prog mnie męczy...
Jest wszystko ok wg mnie.Beta megaaa,estradiol w kosmos,prg jest tez wysoki💪💪💪bedzie spadal i sie podnosil.Nie martw sie.
 
Wady genetyczne można oczywiście wykluczyć badaniem pgs- są to badania genetyczne zarodków. Nie mniej jednak jeżeli nie zostały wysłane odrazu po in vitro do badań bądź nie zostały pobrane komórki z zarodkow do ewentualnego pozniejszego badania to nie ma takiej możliwości przeprowadzania badania. Mi to lekarz tłumaczył że jeśli by wzięli taki zamrożony zarodek i go rozmrozili do badan to nie byłby zdatny do podania. Nie można y było go na nowo zamrozić
Dzięki bardzo za informację 😀
 
Hej laski, dzisiaj 18dpt beta 2773💪 ale prog mimo tego, że biorę leki tak jak bralam spadł z 80 na 41... czy to nie jest dziwna sytuacja? Biorę cały czas leki 3 x na dzień po 2 doustnie i po 2 dopochwowo razem 900mg luteiny firmy Adamed... boje sie... estradiol mam na poziomie 2225 aż, jest okej?

Na usg widac pecherzyk, ciałko żółte i w jednej pozycji widać było echo zarodka ale położna nie była pewna czy aby to na pewno to, jest wcześnie więc nie sram ogniem tylko ten prog mnie męczy...
Progesteron masz super👏👏 i pamiętaj, że w ciągu dnia są różne jego wartosci a jednorazowy pomiar nie odzwierciedla rzeczywistej jej wartości o czym pisałam już. Estradiol masz wysoki, wiesz ile ja miałam? 150 i lekarz był trochę zły, że go badałam bo on nie jest jakiś znaczący na poczarku ciąży! Wiesz jaka byłam posrana 😲😲jak zobaczyłam te wartośća było to po 3 dniach odstawienia estrofemu w ok 6 tygodniu ciąży i jeszcze ta świadomość, że będzie dalej leciał w dół bo byłam już całkowicie bez leku, a miałam cykl sztuczny przy transferze ...i nie poroniłam z tego powodu, a dziecko miało się dobrze
 
reklama
Do góry