reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

@Aduś16, @Pchełka216, @Natsnats, @Netiaskitchen, @nieagatka, @motylek24, @Vinszka, @annemarie, @Cappuccinko1988, @Tagitagi, @Mirka30, @bazylia128, @katarzyna86, @Szyszka99, @Kashyw83, @maria_92, @kate_p7, @laChance. @pauli890, @Iza35, @Iskierka_NADZIEII, @PelnaNadzieji85, @Madlene83, @mona993, @Orchidea33, @M@gda1985, @Joasek, @Dzoannna, @Ruda08, @AninuT @Smętna30, @mala_Mi 80, @Murawa, @Brakujemiwiary, @fredka84, @Evela.6, @PotrzebujeCudu, @Justi92, @Wesoła_Aga, @kochanka328, @Caro♤♤♤♤


Dziewczyny, dziękuję Wam za słowa wsparcia, nie byłam w stanie przeczytać tego od razu, bo utonęłabym we łzach 😢😢, więc próbowałam przebrnąć przez wszystkie wpisy teraz... Części z Was się udało i życzę Wam, abyście w tym zwycięstwie znalazły swoją pełnię szczęścia... Część z Was ciągle walczy i mam nadzieję, że Wam się uda. Wszystkie jesteście bohaterkami ❤️

Mi nie było dane, ale nie wiem co jeszcze szykuje dla mnie życie. Walczyłam 6 lat, przeszłam nieskończoną ilość badań, wpakowałam w siebie tony hormonów i innych leków. Może 6 lat to nie tak długo, ale mam 42 lata i zaczynanie wszystkiego od początku nie zwiększa moich szans...

Kilka z Was zna lepiej moją historię, inne nieco gorzej, ale wszystkim Wam piszę: nie mogłam podjąć innej decyzji. Dla mnie więc to koniec.

Dziękuję za wszystkie Wasze wpisy, nie tylko te z wtorku, ale wszystkie wcześniejsze, które dawały wsparcie, dobre rady, dzieliły się doświadczeniem, i kopały w tyłek, kiedy było to potrzebne.

Pewnie zajrzę tu od czasu do czasu żeby zobaczyć jak Wam się wiedzie... Jeśli któraś będzie miała jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało na priv... Same wiecie że nie czytając regularnie forum, nie ma szans na wyłapanie wszystkiego...

Przepraszam, jeśli krórejś z Was nie wymieniłam... Pamiętajcie że mam jeszcze mózg zaćmiony sterydami i hormonami... 😘

Kochana moja💓💓💓rzadko jestem, ale jestem. Kocham Cię mooocno i jak coś to wiesz💓💓💓
 
reklama
Dziewczyny mam wyniki. Jakieś są ale niepowalajace. Teraz dopiero będę się bała bo mam większą nadzieję...
Dziś 10dpt 3-dniowcow i jest tylko 36,4.
Czekam do soboty i wtedy zobaczę czy umierać czy nie.
Jak widzę bety innych to moja jest bardzo mała
A, i do tego mnie brzuch nawala na okres i mam kremowe na wkładce z tabletką
ja trzymam mocno. Jak na 3 dniowce ładna beta✊✊✊✊zaciskam z Całych kufa sił Kochana Wariatko💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓
 
Właśnie jako tako nie miałam wahań nastroju. Chociaż mój mówił, że non stop marudzę, miącze i się czepiam [emoji23]
@Mimi94 przy stymulacji możesz mieć bardzo różne objawy burza hormonów robi armagedon w organizmie, nie przejmuj się po punkcji jeszcze bardziej bywa rozchwiane organizm [emoji1745]ale to szybko mija [emoji7]zresztą jazdy organizm reaguje inaczej
 
Dobra, dobra, śmiechy chichy 😂 ale teraz mi doradźcie. Szukam roślin pnących (najlepiej małoobsługowych, zielonych zimną - warunek niekonieczny, pięknie kwitnący) na płot. Nie chce żadnych tuji, ani żywopłotów. Narazie chce zrobić na przodzie - 55 m 🤔😇🌿
Planuje to ogarnąć jesienią (jeżeli szanowny małżonek mi nie popsuje planów 😑)
Berberys
 
Czyli będzie dużo pięknych jajców 💪

U mnie zawsze jest malutko :( :(

One imprezują do piosenki "przez twe oczy zielone oszalałem"

A ja sama oszaleje i jeszcze na głodówie od rana bo na krew ide. Mogę żyć bez seksu, treningów, wakacji ale nie bez mojego kochanego ż a r e ł k a !! :no: To nieludzkie badać się na czczo
 
reklama
Dobra, dobra, śmiechy chichy 😂 ale teraz mi doradźcie. Szukam roślin pnących (najlepiej małoobsługowych, zielonych zimną - warunek niekonieczny, pięknie kwitnący) na płot. Nie chce żadnych tuji, ani żywopłotów. Narazie chce zrobić na przodzie - 55 m 🤔😇🌿
Planuje to ogarnąć jesienią (jeżeli szanowny małżonek mi nie popsuje planów 😑)
Zimozielone to chyba tylko bluszcze są. One są extra i nie trzeba dbać. Ale nie kwitną.
A tak jak napisała @Brakujemiwiary są setki odmian powojników. Jedne łatwiejsze w uprawie a drugie mniej. Nie są zimozielone i średnio zasłaniają.
Mój ulubiony potwór to powojnik Summer Snów🤩. Mam 3szt i on baaardzo silnie się rozrasta no i jest nie do zajechania.
To zdjęcia z neta bo jakoś nie mam swoich 🤔
 

Załączniki

  • Screenshot_20210617-210304_Gallery.jpg
    Screenshot_20210617-210304_Gallery.jpg
    243,3 KB · Wyświetleń: 74
  • Screenshot_20210617-210248_Gallery.jpg
    Screenshot_20210617-210248_Gallery.jpg
    365,8 KB · Wyświetleń: 74
Do góry