reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Już wiem dziewczyny dlaczego mnie boli brzuch nad wzgorkiem lonowym... mam zapalenie pęcherza mur beton. Bo posikuje i tak jakby czuje dyskomfort w cewce moczowej. Tylko co teraz? Wizyta dopiero we wtorek boje sie żeby sie coś nie narobilo jak dzisiaj jestem 12dpt mojemu zarodkowi :( A furaginy nie można stosować czytałam...
 
Już wiem dziewczyny dlaczego mnie boli brzuch nad wzgorkiem lonowym... mam zapalenie pęcherza mur beton. Bo posikuje i tak jakby czuje dyskomfort w cewce moczowej. Tylko co teraz? Wizyta dopiero we wtorek boje sie żeby sie coś nie narobilo jak dzisiaj jestem 12dpt mojemu zarodkowi :( A furaginy nie można stosować czytałam...
A żurawina?
 
Już wiem dziewczyny dlaczego mnie boli brzuch nad wzgorkiem lonowym... mam zapalenie pęcherza mur beton. Bo posikuje i tak jakby czuje dyskomfort w cewce moczowej. Tylko co teraz? Wizyta dopiero we wtorek boje sie żeby sie coś nie narobilo jak dzisiaj jestem 12dpt mojemu zarodkowi :( A furaginy nie można stosować czytałam...
Zostaje Ci tylko żurawina w takim razie. Kup suszoną, pij herbatki z żurawiny i trzymaj się dzielnie! 😘
 
Aaacha myślałam że już masz. Ja byłam u dr. Jan..Osz w Katowicach. Ona przyjmuje w różnych miejscach. Jest i ginekologiem i immunologiem. Też pracuje w klinice leczenia niepłodności. I co było super u niej. Jak dostałam wyniki wysłałam jej je mailem. I mi napisała co i jak. Więc u mnie skończyło się na 1 wizycie potem były maile.
Mam nadzieję że u mnie też tak będzie bo nie uśmiecha mi się jeździć co chwilę ponad 400 kilometrów ... Ja dostałam 4 nazwiska lekarzy do mojego i do jednego z nich mam się udać . I od razu powiedział że jeśli tych badań nie będę miała i zaleceń od immunologa mogę zapomnieć o kolejnym transferze . Więc biorę się w garść i działam ... Obym nie musiała długo czekać ... Nie wiem jeszcze ile się czeka na te badania od imunologa i też nie wiem jakie mi konkretnie zaleci... Ale najważniejsze to jest to że się nie poddaje i włączę dalej 💪💪💪 jakoś szybko do mnie to wszystko doszło ... Fakt pół dnia przeplakalam ale podniosłam koronę i walczę dalej 💪 w końcu się uda , wiem to na pewno 😁
 
reklama
Do góry