reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
W Twoim wieku podchodziłam do IUI też mówili mi, że młodziutka i mnie tak szkoda [emoji2957] przed 26 urodzinami doczekałam się 2 kresek. [emoji3590][emoji3590]

W tym roku kończę 30 [emoji14] i doczekałam się dwójki maluchów. Mam nadzieję, że za niedługo będę mieć kolejne bijące serduszko [emoji3590]
Wiedziałam ze Ty młódka😁😁😁
 
Dałam już 2 razy.. Musze dać jeszcze raz
Kazali 3 razy co 4-6 godzin...
Ale serce mi sie kraje i panikuje jak ona tak płacze bo nie moge jej pomóc 😢😢
U mnie aż tak nie było. Nie doszło do 38 więc ja nie dałam ani jednego czopka. I przy takiej gorączce była właśnie spokojna i szybko zasnęła. Ale wszystkie takie objawy są możliwe.
 
Jakie masz badania do zrobienia ? Ja robiłam w Katowicach wszystko 2 różne Labolatoris w 1 budynku. I to nie było gyncetrum. A termin miałam bardzo szybko. Tylko fakt Ja robiłam 2 lata temu.
Jeszcze nic nie wiem. Dopiero za 2 tygodnie wizyta i się okaże co i jak. Jakie badania itp. Na razie nic sama nie robię bo nie mam pojęcia jakie mi zaleci
 
moze mialas na naturalnym cyklu criotransfer?
Nie na sztucznym, dla mojego lekarza ten estrofem jest mało ważny na początku ciąży , dobrze że odstawiłam ten lek, bo on jest z kategorii D.. Wiem że 99% dziewczyn bierze go do ok 10 tygodnia w dużych dawkach, mój przykład pokazuje, że nie trzeba!! Miałam stracha jak go odstawiałam, zresztą lek mi się kończył i siła wyższa,nie brałam już ok 6 tygodnia ☺️
 
Ja mam 31 lat, dwie pełne procedury in vitro, z pierwszej 0 zarodków, z drugiej 3, z czego dwa zamrożone a trzeci w brzuszku. Jestem w 7 tc.
ja 31 lat, 2 stymulacje jedna po drugiej w ciągu 4 tyg. Z 1 procedury 0 zarodkow, z 2 procedury 1 zarodek zamrozony. Za chwilę zaczynamy 3 procedurę, mam nadzieję że już bedzie tyle zarodkow ze z pgd/pgs.
 
Jeszcze nic nie wiem. Dopiero za 2 tygodnie wizyta i się okaże co i jak. Jakie badania itp. Na razie nic sama nie robię bo nie mam pojęcia jakie mi zaleci
Aaacha myślałam że już masz. Ja byłam u dr. Jan..Osz w Katowicach. Ona przyjmuje w różnych miejscach. Jest i ginekologiem i immunologiem. Też pracuje w klinice leczenia niepłodności. I co było super u niej. Jak dostałam wyniki wysłałam jej je mailem. I mi napisała co i jak. Więc u mnie skończyło się na 1 wizycie potem były maile.
 
reklama
Pierwsze słyszę ze lekarz odradza usg . Warto sprawdzic czasem czy pęcherzyk mieści się tam gdzie powinien . Oczywiście zgodzę się ze nie za czesto badania usg robić ale w 5 tygodniu jak
najbardziej - przynajmniej żeby wykluczyć pozamaciczna . Sprawdzic Czy macica czysta , bez krwiaków czy jakiś innych niespodzianek . Jak wygladaja jajniki endometrium itd . 🙃
Też mi się tak wydaje, ale posłucham jego zaleceń. Dr Lewandowski Doprowadził mnie do tego momentu jakimś cudem, w ktorym jestem, a nie wierzylam, ze to sie kiedys uda z moja choroba i problemami. Wiec poczekam, dam mu znac we wtorek i poslucham co powie i zaleci. I tak nie mam na to juz wplywu, a ciagle mam wiare i nadzieje, ze bedzie dobrze.
 
Do góry