reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jaką dawkę progesteronu brałyście po taransferze??? Ja na 2x dziennie duphaston i 3x dziennie dopochwowo lutins, i tak sobie myślę czy to nie mało aby??
 
Dziewczyny jaką dawkę progesteronu brałyście po taransferze??? Ja na 2x dziennie duphaston i 3x dziennie dopochwowo lutins, i tak sobie myślę czy to nie mało aby??
Ja po pierwszym świeżym miałam tylko 3 razy 200mg dopochwowo
A po crio w Holandii nie zalecaja w ogóle, biorę sobie dla pewnosci raz dziennie rano 200mg
badałam przed tym transferem( bo sie naczytalam ile w Polsce zalecaja :o) I bez tabletek w drugiej fazie cyklu miałam 47... więc chyba mój organizm sobie radzi z produkcją, taką mam przynajmniej nadzieję,
 
Ja po pierwszym świeżym miałam tylko 3 razy 200mg dopochwowo
A po crio w Holandii nie zalecaja w ogóle, biorę sobie dla pewnosci raz dziennie rano 200mg
badałam przed tym transferem( bo sie naczytalam ile w Polsce zalecaja :o) I bez tabletek w drugiej fazie cyklu miałam 47... więc chyba mój organizm sobie radzi z produkcją, taką mam przynajmniej nadzieję,
ale transfer miałaś na cyklu naturalnym? Przy sztucznym cyklu nie ma owulacji , ciałka żłótego i progesteronu.
 
U nas to samo było w innych klinikach nawet bez in vitro spisali nas na straty a Zamora był tak pewny siebie, że cały czas mnie przekonywał, że od niego wyjdę w ciąży w ciągu tych 3 podejść refundowanych. Może chciał nam dodać wiary w ten sposób, nie wiem ale wierzył do końca nawet po pobraniu tej 1 komórki jak poszłam i zapytałam co dalej bo przecież wiadomo, że z 1 to się nie uda a on na to, że będę w ciąży z tej 1 bo nie takie ciąże miał 🙂
No wlasnie u mnie tez tylko z jednej komorki. Ja nie mam szans na stymulacje i nawet na 2 kom, i tak po stymulacji dawali mi szanse na minimum jedna, a udalo sie na wlasnym cyklu i ominely mnie dzieki Bogu te wszystkie menopury itp.
a mam pytanie do Ciebie? Czy pamietasz kiedy po udanym transferze pozwolili wspolzyc? Ja cisnienia nie mam, w ogole mi sie nie chce, bo mysle tylko jakie leki wziac i kiedy, a poza tym mam tam napchane cyclogestu🤣 ale moj facet juz ledwie daje rade😀🤣
 
Dziewczyny jaką dawkę progesteronu brałyście po taransferze??? Ja na 2x dziennie duphaston i 3x dziennie dopochwowo lutins, i tak sobie myślę czy to nie mało aby??
W Invimedzie 3 lata temu mialam lutinus 3 x dz po 3 tabl (masakra byla takie podraznienie pochwy mialam) do tego duphaston 2 x dz estrofem 3 x dz. Teraz w Novum dostalam prolutex 1 zastrzyk dziennie w brzuch, cyclogest 400 mg na noc, luteina podjezykowa 3 x dz po 2 tabl. Ale z obawy przed niskim progesteronem bo mi spadl ostatnio ostatecznie biore cyclogest 3 x dziennie (niestety kosztuje ale zero reakcji alergicznej jak przy lutinusie), luteina podj 3 tabl rano i wieczorem a 2 w poludnie i dolozylam duphaston 2 x dz (ale ten trzeba pamietac ze w badaniu krwi nie wyjdzie, bo to syntetyczny progesteron)
 
reklama
Do góry