reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana co to ta cytomegalia ?

Niedobrze :/ oby tylko wyszły wyniki ok, trzymam kciukasy.
Skąd ta cytomegalia? Mój ma nieaktywną ale wiadomo że kiedyś przeszedł bo mu wyszedł dodatni wynik
Nie wiadomo skąd 🤷🏼‍♀️ Prawie każdy ją przechodził albo będzie przechodzić. Nie martwię się tym, że to ma, tylko, że teraz ..
No ale co zrobić ? Zobaczymy jutro jak wyjdą dodatkowe wyniki 😉
 
To trzeba wyleczyc. Cytomegalia powoduje uszkodzenia plodu, najczęściej głęboka gluchote u dziecka.
Nie ma na to lekarstwa jesli kobieta w ciazy się zarazi. Trzeba uwazac, bo nosicielami sa male dzieci, takie zlobkowe i przedszkolne.
Ja już miałam na pewno 2 razy (wiem po wzroście przeciwciał). A mój mąż czuje się normalnie nic mu nie dolega. Najlepsze jest to, że nie mamy styczności z dziećmi żłobkowymi/ przedszkolakami. Tylko takimi „z domów” 🤔
 
Ja już miałam na pewno 2 razy (wiem po wzroście przeciwciał). A mój mąż czuje się normalnie nic mu nie dolega. Najlepsze jest to, że nie mamy styczności z dziećmi żłobkowymi/ przedszkolakami. Tylko takimi „z domów” [emoji848]
Bardziej chodzilo mi o wiek dzieci. I tak, to jest bezobjawowe, ale bardzo niebezpieczne w ciąży.
 
Ja już miałam na pewno 2 razy (wiem po wzroście przeciwciał). A mój mąż czuje się normalnie nic mu nie dolega. Najlepsze jest to, że nie mamy styczności z dziećmi żłobkowymi/ przedszkolakami. Tylko takimi „z domów” [emoji848]
Bardziej chodzilo mi o wiek dzieci. I tak, to jest bezobjawowe, ale bardzo niebezpieczne w ciąży.
 
reklama
Dajesz nadzieję ... Naprawdę ... Mam już plan ... Leczę się w Inwimed Wrocław właśnie jak ty kiedyś ... Z tym że u innego lekarza ... Zostały nam 2 zarodki ... I właśnie po rozmowie z mężem stwierdziliśmy że jeśli teraz z tymi dwoma się nie uda to zaczynamy leczyć się w Warszawie ... Mam trochę dalej niż ty ale po tobie widać że warto ... Mam nadzieję że nie będzie takiej potrzeby ale zrobię wszystko zeby zostać mamą i aby spełniło się nasze największe marzenie . Pojadę na koniec świata ale będę mamą a mój mąż tata ❤️ będziemy rodzicami wierzę w to bardzo ...wierzę w to że najbliższy transfer będzie tym właściwym i udanym ale w razie w mam plan B ❤️ powiedz mi proszę czy długo czeka się na wizytę do twojego lekarza i ogólnie napisz jak możesz wszystko ( nawet na priv ) każda rada się przyda ... Mam nadzieję że nie będzie takiej potrzeby ale jak to mówią tonący brzytwy się chwyta . Dziś już mogę wam napisać że Będę mamą ..
Nie wiem jeszcze kiedy ale na pewno nią będę ❤️❤️❤️❤️
Cudownie!❤️ Tego Ci zycze! Dowiedz sie prosze czy nie moglabys tych zarodkow przetransportowac? Mi dr Doniec to proponowal, ale mowilam, ze nie mam juz nic zamrozone. Napisz na priv co chcesz wiedziec, chetnie Ci pomoge!!!❤️
P.S. Namawialam teraz kolezanke zeby zrezygnowala z tego invimedu, bo miala wlasnie transfer swiezego zarodka u Gizlera i w ogole beta nie drgnela. Osobiscie nie znam nikogo z duzymi problemami komu by sie udalo. Moja klientka robila tam 8 prob i tylko raz sie udalo, ale poronila w 6 miesiacu😥
 
Do góry