reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
U mnie teraz przy ostatniej stymulacji była taka sama sytuacja. Najpierw na podglądzie było widać 5-6 pęcherzyków, na następnym 3 pęcherzyki urosły szybciej a reszta się zatrzymała - estradiol przy tych 3 był ok 1500. Padła decyzja o przedłużeniu stymulacji. Okazało się, że finalnie było 5 pęcherzyków. Za radą dziewczyn był zastosowany double trigger
Ja jeszcze dzisiaj mam waziąć Menopur zastrzyk i już Ovitrele , także chyba pozostaną tylko te 3 pęcherzyki fuck fuck fuck
 
Hej dziewczyny długo mnie tu nie było zrobiłam sobie trochę wakacje od pracy i myślenia;)
Pierwszy transfer swiezy miałam w kwietniu, niestety nieudany, myślałam że to wina progesteronu (brałam 3 razy dziennie 500 od punkcji) gdy się nie udało zrobiłam badanie okazało się że 3 dni po odstawieniu utrogestanu miałam 1.3, 9 dnia cyklu <0.7 a tydzień po owulacji miałam już 47.1
Potem mialam cykl przerwy i od dnia 11 tego cyklu miałam testować, nie spodziewałam się ale test owulacyjny już w dniu 11 i przed południem i wieczorem pokazał wyskok LH w związku z tym wczoraj dzien 16 cyklu miałam usg a na dziś mam zaplanowany transfer ale czytam teraz ze zazwyczaj okno implantacyjne jest pomiędzy 19-22 dniem cyklu przy 28 dniowym cyklu
Wczoraj na usg endometrium 8.5cm i pęcherzyk był ale nie wiem jak duży, nie zapytałam lekarz był strasznie opryskliwy i w pośpiechu:( powiedzcie proszę czy któraś z Was miała transfer krio już w dnia 17 cyklu? Trochę się boję że to za szybko:( i nie trafimy w okno implantacyjne , ale chyba nie wiele mogę teraz już zrobić, transfer o 15:45, zarodki super, 1 i 0
 
Hej dziewczyny, jestem nieco podłamana dzisiaj na podglądzie wyszły mi tylko 3 pęcherzyki , wcześniej lekarz dopatrywał się 6 , w piątek punkcja i obawiam się że będzie marnie, nie wiem tylko skąd tak wysoki estradiol 1300 , czy któraś z was też miała tak mało pęcherzyków przy 1 stymulacji?
Ja miałam też tylko 3 i wszystkie sie zapłodniły, bądź dobrej myśli, nie musi być dużo, chodzi o jakość:)
 
Ja miałam też tylko 3 i wszystkie sie zapłodniły, bądź dobrej myśli, nie musi być dużo, chodzi o jakość:)
Serio?? Martwię się straszliwie, stymulacja trwala ponad 4 tygodnie, nie wiem kiedy znowu dam radę rozpocząć jeśli teraz nic nie wyjdzie i to bardziej już psychiczne wyczerpanie tym kłuciem, wizytami i kombinowaniem w pracy 😟😟😟😟
 
Hej dziewczyny, jestem nieco podłamana dzisiaj na podglądzie wyszły mi tylko 3 pęcherzyki , wcześniej lekarz dopatrywał się 6 , w piątek punkcja i obawiam się że będzie marnie, nie wiem tylko skąd tak wysoki estradiol 1300 , czy któraś z was też miała tak mało pęcherzyków przy 1 stymulacji?
Estradiol na 4 pechole wiec dobrze :-) nie liczy się ilość tylko jakość :p
 
Dziewczyny czy jest tutaj dziewczyna która miała hiperstymulacje albo poprostu dużo jajeczek po stymulacji (20-30)? Mam kilka pytań. U mnie dużo jajeczek się wychodowala a dopiero 8 dc. Brzuch boli bardzo.
pamietacie swoje wartosci estradiolu przy stymulacji? Mroziłyscie same jajeczka? Jest sens?
 
reklama
Hej dziewczyny długo mnie tu nie było zrobiłam sobie trochę wakacje od pracy i myślenia;)
Pierwszy transfer swiezy miałam w kwietniu, niestety nieudany, myślałam że to wina progesteronu (brałam 3 razy dziennie 500 od punkcji) gdy się nie udało zrobiłam badanie okazało się że 3 dni po odstawieniu utrogestanu miałam 1.3, 9 dnia cyklu <0.7 a tydzień po owulacji miałam już 47.1
Potem mialam cykl przerwy i od dnia 11 tego cyklu miałam testować, nie spodziewałam się ale test owulacyjny już w dniu 11 i przed południem i wieczorem pokazał wyskok LH w związku z tym wczoraj dzien 16 cyklu miałam usg a na dziś mam zaplanowany transfer ale czytam teraz ze zazwyczaj okno implantacyjne jest pomiędzy 19-22 dniem cyklu przy 28 dniowym cyklu
Wczoraj na usg endometrium 8.5cm i pęcherzyk był ale nie wiem jak duży, nie zapytałam lekarz był strasznie opryskliwy i w pośpiechu:( powiedzcie proszę czy któraś z Was miała transfer krio już w dnia 17 cyklu? Trochę się boję że to za szybko:( i nie trafimy w okno implantacyjne , ale chyba nie wiele mogę teraz już zrobić, transfer o 15:45, zarodki super, 1 i 0
Spokojnie kochana- ja tez mam cykle 28 dniowe. Owulacje miałam 10 dnia cyklu a transfer 14 dnia cyklu. Póki co udany :)
 
Do góry