reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja od paru dni mam mdlosci na myśl o jedzeniu... Mdli mnie od kotlecików z ciecierzycy, spagetti z sosem z soczewicy czy paście z czerwonej fasoli... O ble.. Nawet pisać o tym nie mogę... Ale to działa 😱
1,5 kg mniej i 11 cm w obwodach mi poleciało, więc trzeba zacisnąć zęby i kontynuować...
Nie czuje ciężkości po jedzeniu, nie mam wywalonego brzucha (aż tak bardzo), naprawdę jest lepiej...
Super, że widać rezultaty. Przynajmniej warto się pomęczyć ❤️ trzymam kciuki za Twoje dalsze sukcesy
 
reklama
Witam ja po wizycie miałam 28.04
29+ 2 Wiktoria waży 1423 g .
Na wizytę zwiezli mnie na wózku bo dzień wcześniej trafiłam do szpitala z krwawieniem....
Leżę na sofie czytam książkę mokro ... Mówię Kurde idę do łazienki majtki mokre - jakby woda ( w poprzedniej ciąży pękł mi worek owodniowy Ale to nie były te ilości wody) mówili że przy krążku więcej wplawów. No nic umyłem się przebrała idę na sofe siadam mokro .....
Wracam do łazienki krew majtki, spodnie zalane....
Dzwonię do sąsiadki że za 5 minut pod klatką potrzebuje na szpital ( stary w pracy godzinę drogi od domu ) do starego żeby jechał na szpital że jadę z sąsiadka.
Do prywatnego szpitala gdzue mnie prowadzą i gdzie planuje CC mam ok 40-60 minut zależy od korków.
Dotarłam mąż akurat też już wchodził.
Krzyczę że krwawie A jestem w 29 tc . To wózek i zawiezli od razu do gabinetu .
Na podpasce krwi chwilowo nie bylo wylatywaly te wody .....
Szyjka bez zmian twarda zamknięta, na usg wód dużo.
Przyjęcie na szpital podejrzenie przerwania worka owodniowego , krwawienie .po badaniu znów polecają krew .
Dostałam sterydy na płuca- kolejne , antybiotyk , ktg 3x na dobę po godzinę i by nie brać wieczorem clexane ......
Krwawienie się uspokoiło
Rano usg u mojego lekarza zrobił test czy wyciekaja wody

AMNIOQUICK 1 Test do badania wód płodowych​

Wynik negatywny worek chyba ocalony .... test ponoć ma 100% wiarygodności daje fałszywe wyniki pozytywne czasem gdzy jest krew .
Na usg wody bez zmian .
Krew raczej z podrażnienia przez krążek nie widać aktywnego krwawienia wczoraj i dziś już nie krwawie.
Leżę na obserwacji ....
Skurczy istotnych brak jak się pojawia dostanę atosiban .
Pozdrawiamy
Zobacz załącznik 1265289
O kurcze, ale się musiałaś najeść strachu 😱.
Najważniejsze, że wszystko z wami w porządku i że jesteś pod dobrą opieką. Odpoczywaj 😘
 
Witam ja po wizycie miałam 28.04
29+ 2 Wiktoria waży 1423 g .
Na wizytę zwiezli mnie na wózku bo dzień wcześniej trafiłam do szpitala z krwawieniem....
Leżę na sofie czytam książkę mokro ... Mówię Kurde idę do łazienki majtki mokre - jakby woda ( w poprzedniej ciąży pękł mi worek owodniowy Ale to nie były te ilości wody) mówili że przy krążku więcej wplawów. No nic umyłem się przebrała idę na sofe siadam mokro .....
Wracam do łazienki krew majtki, spodnie zalane....
Dzwonię do sąsiadki że za 5 minut pod klatką potrzebuje na szpital ( stary w pracy godzinę drogi od domu ) do starego żeby jechał na szpital że jadę z sąsiadka.
Do prywatnego szpitala gdzue mnie prowadzą i gdzie planuje CC mam ok 40-60 minut zależy od korków.
Dotarłam mąż akurat też już wchodził.
Krzyczę że krwawie A jestem w 29 tc . To wózek i zawiezli od razu do gabinetu .
Na podpasce krwi chwilowo nie bylo wylatywaly te wody .....
Szyjka bez zmian twarda zamknięta, na usg wód dużo.
Przyjęcie na szpital podejrzenie przerwania worka owodniowego , krwawienie .po badaniu znów polecają krew .
Dostałam sterydy na płuca- kolejne , antybiotyk , ktg 3x na dobę po godzinę i by nie brać wieczorem clexane ......
Krwawienie się uspokoiło
Rano usg u mojego lekarza zrobił test czy wyciekaja wody

AMNIOQUICK 1 Test do badania wód płodowych​

Wynik negatywny worek chyba ocalony .... test ponoć ma 100% wiarygodności daje fałszywe wyniki pozytywne czasem gdzy jest krew .
Na usg wody bez zmian .
Krew raczej z podrażnienia przez krążek nie widać aktywnego krwawienia wczoraj i dziś już nie krwawie.
Leżę na obserwacji ....
Skurczy istotnych brak jak się pojawia dostanę atosiban .
Pozdrawiamy
Zobacz załącznik 1265289
Jejku, trzymajcie się 😥 ale będzie dobrze, musi!
Niestety nikt nic nie sprawdzał, położna mówiła że możliwe ze kość pękła, mam brac ibuprofen i paracetamol i muszę się z tym pomęczyć ☹️
Czemu nie może być lżej... 😟 Mam nadzieję, że jakoś bezproblemowo i szybko to minie
 
Kochane 😉 dawno mnie nie było z wiadomych przyczyn. Mam nadzieje ze nikogo nie urazi mój post. Zaraz zmykam na ciężarówki (chociaż już niestety ciężarówka nie jestem), tak na dobra sprawę to daleko mi było do ciężarówki z moim mini brzuchem.
Nie będę mogła nigdy powiedzieć ze dzień porodu był najszczęśliwszym w moim życiu bo był pełen strachu i żalu ale dzie zdecydowanie jest jeden z najpiękniejszych dni bo nareszcie zabraliśmy Marysię do domku ❤️ Po dwóch długich i ciężkich miesiącach nasz skarb jest wreszcie z nami !!! 🎀
Całe 2,5 kg szczęścia i miłości.
Mi przyszło walczyć o ta ciąże a mojej córeczce od pierwszych chwil przyszło walczyć o życie, ale dziś mogę powiedzieć ze BYŁO WARTO ❤️❤️❤️
Gratulacje dużo zdrowia i siły dla was!!!!
 
Hejka, pomocy :D wczoraj mialam 1 dzień menopuru i dalej biorę gonapeptyl czy.moge dziś wziąć gripex max w tabsie? Czuje ze mnie przewialo :(
 
@Natsnats oddam Ci relanium, które mi zostało z poprzedniej procedury za duży kosz truskawek (bo muszę się podzielić z @mala_Mi 80 :)
No ja za tabsy zawsze chętna 😜😍 wino tez ogarnę 😜 ale narazie jestem PUPO ( pregnant until proven otherwise) wiec winko odstawiam ;) za to relanium😋😋😋
Ja właściwie nie mam zaleceń od lekarza odnoście tego relanium bo wysepilam od niego receptę jak mi mówił, ze nie potrzebuje atosibanu bo u mnie była implantacja ( biochem i ciąża pozamaciczna) wiec raczej nie ma sensu na to kasy wydawać. Lekarz przepisał mi 2 mg relanium ale moja dziołcha @Camilleka przyslala mi 5 mg tableteczki :) ale to tylko przez pierwsze dwa- trzy dni biorę i już niet.
2mg zostawiam na czarna godzinę jak to mówią :)
 
Aaaa bo to życzenia i debata o spermuszce była 😂. Wydało się że @Gonia0605 lubi sobie od czasu do czasu wąchnąć😎. Ale się twardo wypiera 😜 Ja jestem porządna i się brzydzę 😎
A gdzie ty te ciuchy kupiłaś jak galerie zamknięte 🤔
Ja w tamtym tygodniu skończyłam obsadzać moje pierwsze poletko z truskawkami 🥳. Wyszło około 100 sadzonek, więc mam nadzieję, że będę żreć w lato 🤩
ja nic nie powiem, ale podobno jak stary je ananasy to sperma lepsza w smaku; choć czy w zapachu też pięknieje to nie sprawdzałam jeszcze; która teraz będzie badać, sprawdźcie co wywąchają w labie 🤭 :D (@Ananasowa93 ; pardon ;) i w ogóle cuudownie, że jest dobrze i już do domu idziecie. ❤️ )
Hmmm, to teraz będę rozkminiać jak to jest na 11:05 😂😂😂
pomogę :D

1619688087965.png

Hej kochana, dziekuje że pytasz ale lepiej nie pytać.. Ja się czuje bardzo źle ☹️
Mam tak okropne bóle kości ogonowej że sie ruszać nie mogę, do tego rana sie goi jakby chciala a nie mogla i do tego hemoroidy 😢 Żadne tabletki nie pomagają.. Poza tym strasznie niskie ciśnienie i dosłownie mdleje...
Męża mama przyleciała bo ja nie jestem w stanie zajmować się małą.. Na szczęście z Nią wszystko ok ale ja się do niczego nie nadaje 😢
Mirka, a weź się zapisz do urofizjoterapeuty; na tą kość ogonową powinien coś zaradzić - wiadomka, że pewnie teraz to przeciwbóle, ale żebyś doszła do siebie to trzeba tam powzmacniać.
Witam ja po wizycie miałam 28.04
29+ 2 Wiktoria waży 1423 g .
Na wizytę zwiezli mnie na wózku bo dzień wcześniej trafiłam do szpitala z krwawieniem....
Leżę na sofie czytam książkę mokro ... Mówię Kurde idę do łazienki majtki mokre - jakby woda ( w poprzedniej ciąży pękł mi worek owodniowy Ale to nie były te ilości wody) mówili że przy krążku więcej wplawów. No nic umyłem się przebrała idę na sofe siadam mokro .....
Wracam do łazienki krew majtki, spodnie zalane....
Dzwonię do sąsiadki że za 5 minut pod klatką potrzebuje na szpital ( stary w pracy godzinę drogi od domu ) do starego żeby jechał na szpital że jadę z sąsiadka.
Do prywatnego szpitala gdzue mnie prowadzą i gdzie planuje CC mam ok 40-60 minut zależy od korków.
Dotarłam mąż akurat też już wchodził.
Krzyczę że krwawie A jestem w 29 tc . To wózek i zawiezli od razu do gabinetu .
Na podpasce krwi chwilowo nie bylo wylatywaly te wody .....
Szyjka bez zmian twarda zamknięta, na usg wód dużo.
Przyjęcie na szpital podejrzenie przerwania worka owodniowego , krwawienie .po badaniu znów polecają krew .
Dostałam sterydy na płuca- kolejne , antybiotyk , ktg 3x na dobę po godzinę i by nie brać wieczorem clexane ......
Krwawienie się uspokoiło
Rano usg u mojego lekarza zrobił test czy wyciekaja wody

AMNIOQUICK 1 Test do badania wód płodowych​

Wynik negatywny worek chyba ocalony .... test ponoć ma 100% wiarygodności daje fałszywe wyniki pozytywne czasem gdzy jest krew .
Na usg wody bez zmian .
Krew raczej z podrażnienia przez krążek nie widać aktywnego krwawienia wczoraj i dziś już nie krwawie.
Leżę na obserwacji ....
Skurczy istotnych brak jak się pojawia dostanę atosiban .
Pozdrawiamy
Zobacz załącznik 1265289
o kurde; a to skąd te mokro? w sensie krew spoko, że z podrażnienia; ale mówiłaś, że poza tym mokro. Trzymaj się, dobrze, że sterydy podają. Kurde, mega stres...dobrze, że siedzisz w szpitalu, w razie co szybko są w stanie zareagować.
 
reklama
@fredka84 wiesz jak to u mnie z liczeniem...właśnie posadziłam te truskawki- okazało się, ze kupiłam 6x10 wiec mam 60 sadzonek [emoji7][emoji1787] ale wczoraj byłam po relanium w sklepie wiec mogłam się troszkę pomylić, wydawało się, ze jest ich mniej w pudełeczku a tu się cudownie rozmnożyły! Od razu lepszy dzień [emoji12][emoji2358]
A to napewno 2 zarodki miałaś podane?! [emoji41][emoji848] ja bym się upewniła bo po tych lekach widać gorszy ten umysł [emoji6][emoji8]
 
Do góry