reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No właśnie mi też zawsze mówili że nic się nie da zrobić ale wiem, że są chyba 2 miejsca w Pl gdzie operują. Tylko ja nie wiem, czy operacja nie popsuje mnie jeszcze bardziej. A wiem, że takie kobiety jak ja zachodzą nawet naturalnie. Tylko najgorsze, jeśli zarodek umiejscowi się na tej przegrodzie to wtedy pozamiatane 😞
Każda operacja to ryzyko... Może poprawić albo posuć bardziej... Poczekajmy na wyniki histeroskopii....
 
reklama
No skoro juz się sama nominowałaś, to możesz zostać 😄😄😄😄
Tylko coś Ci słabo idzie, bo @fredka84 straszy, że nie da...
No słabo ale .... jeszcze mamy @Natsnats w zanadrzu 😁 Ona zaraz będzie w ciąży, to jej tyle truskawek nie będzie potrzebne. Tylko trzeba na nią znaleźć jakiegoś haka 🧐😊
 
@Mirka30 co u Was dziewczyny?? Jak sobie radzisz i jak się czujesz? 😘

Hej kochana, dziekuje że pytasz ale lepiej nie pytać.. Ja się czuje bardzo źle ☹️
Mam tak okropne bóle kości ogonowej że sie ruszać nie mogę, do tego rana sie goi jakby chciala a nie mogla i do tego hemoroidy 😢 Żadne tabletki nie pomagają.. Poza tym strasznie niskie ciśnienie i dosłownie mdleje...
Męża mama przyleciała bo ja nie jestem w stanie zajmować się małą.. Na szczęście z Nią wszystko ok ale ja się do niczego nie nadaje 😢
 
Hej kochana, dziekuje że pytasz ale lepiej nie pytać.. Ja się czuje bardzo źle [emoji3525]
Mam tak okropne bóle kości ogonowej że sie ruszać nie mogę, do tego rana sie goi jakby chciala a nie mogla i do tego hemoroidy [emoji22] Żadne tabletki nie pomagają.. Poza tym strasznie niskie ciśnienie i dosłownie mdleje...
Męża mama przyleciała bo ja nie jestem w stanie zajmować się małą.. Na szczęście z Nią wszystko ok ale ja się do niczego nie nadaje [emoji22]
A sprawdzal ktos po porodzie czy Ci sie nie przesunela kosc ogonowa? Kolezanka miala takie straszne bole po porodzie i sie okazalo, ze tsk bylo. Osteopata jej nastawil i wrocila do zywych.
A jelsi z rana jest slabo to zakladaj pas, pomoze Ci funkcjonowac.
 
Hej kochana, dziekuje że pytasz ale lepiej nie pytać.. Ja się czuje bardzo źle ☹️
Mam tak okropne bóle kości ogonowej że sie ruszać nie mogę, do tego rana sie goi jakby chciala a nie mogla i do tego hemoroidy 😢 Żadne tabletki nie pomagają.. Poza tym strasznie niskie ciśnienie i dosłownie mdleje...
Męża mama przyleciała bo ja nie jestem w stanie zajmować się małą.. Na szczęście z Nią wszystko ok ale ja się do niczego nie nadaje 😢
Oj kurcze, bidulka. Kobiety to jednak mają prze.srane, całe życie się męczą.
A konsultowałaś się z lekarzem w sprawie tych bóli? Ja się nie znam, ale może trzeba to sprawdzić czy przy porodzie coś się nie uszkodziło.
Dobrze że masz pomoc, ty musisz jeszcze dużo odpoczywać.
Mam nadzieję, że ból szybko minie i wrócisz do normalnego życia.
Zdrówka dla Was 😘
 
A sprawdzal ktos po porodzie czy Ci sie nie przesunela kosc ogonowa? Kolezanka miala takie straszne bole po porodzie i sie okazalo, ze tsk bylo. Osteopata jej nastawil i wrocila do zywych.
A jelsi z rana jest slabo to zakladaj pas, pomoze Ci funkcjonowac.

Niestety nikt nic nie sprawdzał, położna mówiła że możliwe ze kość pękła, mam brac ibuprofen i paracetamol i muszę się z tym pomęczyć ☹️
 
Hej kochana, dziekuje że pytasz ale lepiej nie pytać.. Ja się czuje bardzo źle ☹️
Mam tak okropne bóle kości ogonowej że sie ruszać nie mogę, do tego rana sie goi jakby chciala a nie mogla i do tego hemoroidy 😢 Żadne tabletki nie pomagają.. Poza tym strasznie niskie ciśnienie i dosłownie mdleje...
Męża mama przyleciała bo ja nie jestem w stanie zajmować się małą.. Na szczęście z Nią wszystko ok ale ja się do niczego nie nadaje 😢
Jeju, współczuję 😥. Oby to szybko minęło ❤️. Całe szczęście, że ma kto Ci pomóc ❤️
 
reklama
Oj kurcze, bidulka. Kobiety to jednak mają prze.srane, całe życie się męczą.
A konsultowałaś się z lekarzem w sprawie tych bóli? Ja się nie znam, ale może trzeba to sprawdzić czy przy porodzie coś się nie uszkodziło.
Dobrze że masz pomoc, ty musisz jeszcze dużo odpoczywać.
Mam nadzieję, że ból szybko minie i wrócisz do normalnego życia.
Zdrówka dla Was 😘

Dziękuję kochana 😘 Jutro przyjdzie do nas pielęgniarka środowiskowa i się jej spytam co robić...
 
Do góry