reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To daj znać co Ci powiedział. Ja idę we wtorek na wizytę i też zapytam o te szczepienia. Pozdrawiam 😁
To ty będziesz szybciej :-) bo ja idę 6.05 muszę sobie ostatnio pytania do lekarki na kartce zapisywać bo zapominam. Cały czas zapominam...:-( może ja wcale nie jestem taka zorganizowana tylko dobrze dostosowana byłam;-P bo ostatnio truuudno mi się myśli. Cała inteligencje, szyk i styl oddałam dziewczynkom :-)
 
To ty będziesz szybciej :-) bo ja idę 6.05 muszę sobie ostatnio pytania do lekarki na kartce zapisywać bo zapominam. Cały czas zapominam...:-( może ja wcale nie jestem taka zorganizowana tylko dobrze dostosowana byłam;-P bo ostatnio truuudno mi się myśli. Cała inteligencje, szyk i styl oddałam dziewczynkom :-)
Hehe ja zalapalam takiego alzhaimera ze nie jesten w stanie przypomniec sobie nazwy roznych przedmiotow i musze mowic ze slyzy to do tego czy tamtego lub pokazac bo inaczej za cholere nie nazwe🥴
 
reklama
Do góry