reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane prosze doradzcie. zaczelam stymulacje Menopurem w tym tyg, 4 dawki za mna, naprzemiennie 225 i 150. dzisiaj od rana troche mnie mdli i czuje jajniki. Nie boli ani nic, nie wiem jak to opisac, czasem tez delikatnie zakluje i czuje sie lekko ociezala. to moja pierwsza stymulacja, nie bardzo wiem czego sie spodziewac. skan mam w srode dopiero
 
Kochane prosze doradzcie. zaczelam stymulacje Menopurem w tym tyg, 4 dawki za mna, naprzemiennie 225 i 150. dzisiaj od rana troche mnie mdli i czuje jajniki. Nie boli ani nic, nie wiem jak to opisac, czasem tez delikatnie zakluje i czuje sie lekko ociezala. to moja pierwsza stymulacja, nie bardzo wiem czego sie spodziewac. skan mam w srode dopiero
Również brałam menopur w dawce 3*300 i 4* 225
Więc jeśli chodzi o mnie to normalne że jajniki bolą bo trwa" produkcja" 😊 jajeczek a jeżeli chodzi o mdłości to też normalne ...my w naszych staraniach bierzemy tyle leków ze mdłości to normalne jak dla mnie
Więc głowa do góry będzie dobrze ❤️
 
Endometrium powoli rośnie, dziś 7dc endometrium prawie 6mm. Zwiększyła mi Estrofem. Znów się torbiel na jajniku pokazala[emoji85]w środę kolejna kontrol. Podajemy 1 zarodek 5.1 2 z piątej doby. Steryd doustnie będę przyjmować. Jeśli teraz się nie uda(ale niech się uda!!! [emoji120]) robimy biopsje endometrium i podajemy 2 zarodki z szóstej doby 5.2.2. Także już nawet plan B mamy [emoji6] mogę spać spokojnie[emoji23]
Podchodzisz do transferu z torbielą na jajniku? Pytam ponieważ mam podobny problem, na razie jestem na hormonach i czekam trzy miesiące na poprawe sytuacji. Czy lekarz dopuszcza transfer przy torbieli?
 
reklama
Również brałam menopur w dawce 3*300 i 4* 225
Więc jeśli chodzi o mnie to normalne że jajniki bolą bo trwa" produkcja" 😊 jajeczek a jeżeli chodzi o mdłości to też normalne ...my w naszych staraniach bierzemy tyle leków ze mdłości to normalne jak dla mnie
Więc głowa do góry będzie dobrze ❤️
dziekuje za slowa otuchy 😊uspokoilam sie bo myslalam, ze msm za wysokie dawki. jeszcze teoretycznie 8 dni przede mna. dam rade💪😅
 
Do góry