reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zastanawiam się i serio ...nie mam pojęcia
Dr zalecił mi brać DHEA przy pierwszej stymulacji ...teraz ogólnie zrobiłam przerwę lecz leki biore dalej 😉
Muszę podejść do nowej stymulacji i czy mogę przyjmowac bez zgody i wiedzy lekarza
Q10
Ikarnityne
Może źle napisałam ☺️ to wybaczcie
Czy te leki poprawia mi jakość komórek...?
Może któras z Was mi doradzi ...
Też dołożyłam sobie wit d bo wiem że kiedyś miałam jej mało 🤭
 
reklama
Podchodzisz do transferu z torbielą na jajniku? Pytam ponieważ mam podobny problem, na razie jestem na hormonach i czekam trzy miesiące na poprawe sytuacji. Czy lekarz dopuszcza transfer przy torbieli?
Ja miałam transfer Marceliny z torbiela 10 cm ...... Tak ja wyje......ło po 4 stymulacji .
Ja wiesz transfer udany A torbiel w ciąży się wchłoneła i ma 1 cm. Transfer Wiktori z ta sama torbiela 1 cm . Tylko moja to torbiel endometrialna , markery nowotworowe sprawdzane, onkolog widział ta 10 cm i zgodził się na transfer .
 
Metronizadol 500, komórek chyba nie jest strasznie dużo, bo 20/10mm a gdzieś czytałam, ze dziewczyny miały nawet po 60/10mm.
Mój dwa razy mi powtarzał, ze nie muszę biopsji powtarzać a staram sie mu ufać, bo i tak chwała dla niego ze po pierwszym nieudanym transferze- ci by sie zdawało ze poprostu mogło sie nie udać, on pogłębił diagnostykę.
Ja tez mam tylko jednego mrozaczka ... 😞
Ja sprawdziłam i brałam to
Ceftriaxona 250 mg domiesniowo, jeden zastrzyk.
- Metronidazol 500 mg/12 godzin przez 14 dni
- Doxiciclina 200/12h przez 14 dni
U mnie to był ostatni zarodek z 4 stymulacji już ostatniej .Moja ostatnia szansa i siedzi w brzuchu już 28 tg . Czego życzę i Tobie.
A co do czekania ..... to miałam mieć transfer w lutym histeroskopia była czysta A odbył się w październiku..... bo trochę się nie układało.... Ale czekanie zostało wynagrodzone.
 
Ja miałam transfer Marceliny z torbiela 10 cm ...... Tak ja wyje......ło po 4 stymulacji .
Ja wiesz transfer udany A torbiel w ciąży się wchłoneła i ma 1 cm. Transfer Wiktori z ta sama torbiela 1 cm . Tylko moja to torbiel endometrialna , markery nowotworowe sprawdzane, onkolog widział ta 10 cm i zgodził się na transfer .
Ja tez podchodzilam z endometrialnymi, czekoladowymi. Ale z takimi co nie maja nic z endomenda wspolnego to nie wiem czy mozna... [emoji848]
 
Dziewczyny a ja wam mówiłam o tym że miałam krwawienie a właściwie krwiak w poniedziałek i wtorek wyleciał że mnie ale dziś już sobota a ja nadal z luteiną z pochwy mam wydzielinę w kolorze szaro brązowym. Tak długo by się oczyszczało po krwiaku? Co to o tym sądzicie? A może to się infekcja zrobiła? Nie wiem czy pisać do nich czy czekać z info do środy do wizyty serduszkowej
 
Podchodzisz do transferu z torbielą na jajniku? Pytam ponieważ mam podobny problem, na razie jestem na hormonach i czekam trzy miesiące na poprawe sytuacji. Czy lekarz dopuszcza transfer przy torbieli?
Powiedziała mi dziś , że jeśli torbiel nie będzie rosla a ma niecale 3cm to nie będzie przeszkadzać w transferze. W środę mam kontrolę i wtedy będzie wiadomo na 100%.
Ja ta torbiel miałam w lutym na usg. W marcu jej nie było. A dzis spowrotem[emoji848]
 
Ja tez podchodzilam z endometrialnymi, czekoladowymi. Ale z takimi co nie maja nic z endomenda wspolnego to nie wiem czy mozna... [emoji848]
Wiem że z czynnością nie wolno Do stymulacji bo może zaburzyć hormony .Ale do transferu....teoretycznie wszystkie powyżej 4 cm powinny być usunięte. Ale wiadomo sprawa indywidualna trzeba rozważyć za i przeciw .
 
reklama
Do góry