reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Na jakim etapie zakończyła się Twoja ciąża biochemiczna ? Wiesz co mogło być powodem ..lub jakieś przypuszczenia ?




co było
U mnie w 7 dpt była beta ponad 60 w 9dpt nieco ponad 80. Lekarz kazal mi powtórzyć badanie tak dla formalności w 14 dniu i odstawić leki. Odstawiłam i dostałam okresu. Nie wiadomo co mogło być powodem, wyjaśnił mi ze "coś" się zadziało ale zarodek sobie nie poradził. Ogólnie w mojej sytuacji gdzie u mnie nie było żadnych problemów potencjalnych jeśli chodzi o zajście w ciążę to mieliśmy 7 zarodków, bardzo dobrej klasy, jedna ciąża mamy synka, jedna biochemiczna która była dla mnie wstrząsem bo już byłam przeszczęśliwa i to była pierwsza próba po synku dlatego nie wiedziałam nawet że mi coś takiego grozi i teraz miałam podamy ostatni zarodek, modlę się o siły dla mojego Kropka i czekam na test którytym razem zrobię w 10 dpt i to jest moja ostatnia próba bojuż nie mamy zarodków ani środków na dalszą walkę
 
Ostatnia edycja:
Ja biorę obecnie - profilaktycznie bo wiem, że po tych lekach łatwo o grzyby 😜nie pytałam lekarza czy można ale nie widzę przeciwskazań, przecież to probiotyki 🙂
Ja biorę provag w kapsułkach. Trzeba się wspomagać a jeszcze dobrze jeszcze kiszonki jak ktoś lubi. Ja lubiłam ale ostatnio niestety odrzuca mnie od.kwasnych
 
reklama
U mnie w 7 dpt była beta ponad 60 w 9dpt nieco ponad 80. Lekarz kazal mi powtórzyć badanie tak dla formalności w 14 dniu i odstawić leki. Odstawiłam i dostałam okresu. Nie wiadomo co mogło być powodem, wyjaśnił mi ze "coś" się zadziało ale zarodek sobie nie poradził. Ogólnie w mojej sytuacji gdzie u mnie nie było żadnych problemów potencjalnych jeśli chodzi o zajście w ciążę to mieliśmy 7 zarodków, bardzo dobrej klasy, jedna ciąża mamy synka, jedna biochemiczna która była dla mnie wstrząsem bo już byłam przeszczęśliwa i to była pierwsza próba po synku dlatego nie wiedziałam nawet że mi coś takiego grozi i teraz miałam podamy ostatni zarodek, modlę się o siły dla mojego Kropka i czekam na test którytym razem zrobię w 10 dpt i to jest moja ostatnia próba bojuż nie mamy zarodków ani środków na dalszą walkę
Kiedy robisz betę ? Teraz napewno kropek zostanie z Toba 🙏✊✊
 
Do góry