reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Mam pytanie, co to za badanie KIRow? O czym ono mi powie? Miałam tyle badań, że nawet nie wiem czy już je przeszłam.Muszę spojrzeć czy kiedyś miałam je robione🤷‍♀️
 
reklama
Dziękuję, że mnie wczoraj pocieszalyscie, ale to niestety koniec. Dziś kolejne krwawienie po wstaniu z łóżka. Ból podbrzusza, skrzepy. Jestem załamana. 😩😩😩
Nie mam siły na kolejny transfer, na kolejne stosy leków. To straszne.
Kochana to jeszcze nic pewnego... Jedź na szpital albo dzwon do lekarza... Moze jakiś krwiak.. Były tu dziewczyny że krwawiły żywa krwią, skrzepy za skrzepami leciały a mimo wszystko są dalej w ciąży... Uwierz w swoje maleństwo. Może spadek progesteronu.. Mwiem że łatwo jest mowic ale ja wierzę ze będzie dobrze ✊✊✊✊✊ skoro parę dni temu betę miałaś grubo ponad 1000 to nie możliwe żeby doszło do poronienia... Ja poroniłam jak beta spadła naprawdę do małych jednostek i ponad tydzień po odstawieniu leków... Jest nadzieja ze to jakiś krwiak albo coś innego, ale nie sądzę żeby było to poronienie
 
Dziękuję, że mnie wczoraj pocieszalyscie, ale to niestety koniec. Dziś kolejne krwawienie po wstaniu z łóżka. Ból podbrzusza, skrzepy. Jestem załamana. 😩😩😩
Nie mam siły na kolejny transfer, na kolejne stosy leków. To straszne.
Nie odstawiaj leków!! tylko jedz do lekarza, niech zobaczy co się dzieje!!
 
Dziękuję, że mnie wczoraj pocieszalyscie, ale to niestety koniec. Dziś kolejne krwawienie po wstaniu z łóżka. Ból podbrzusza, skrzepy. Jestem załamana. 😩😩😩
Nie mam siły na kolejny transfer, na kolejne stosy leków. To straszne.
Wiem że źle to wygląda ale nie poddawaj się jeszcze. Masz dzisiaj wizytę? Oby wszystko było dobrze i skończyło się tylko na wielkim strachu ✊✊✊
 
Dziękuję, że mnie wczoraj pocieszalyscie, ale to niestety koniec. Dziś kolejne krwawienie po wstaniu z łóżka. Ból podbrzusza, skrzepy. Jestem załamana. 😩😩😩
Nie mam siły na kolejny transfer, na kolejne stosy leków. To straszne.
Trzymaj się oby to tylko pekniety krwiaczek nic poważnego, tak jak dziewczyny piszą, beta byla juz wysoko i bywały juz takie przypadki na forum, jeszcze trochę siły 🙏powodzenia u lekarza
 
Dziękuję, że mnie wczoraj pocieszalyscie, ale to niestety koniec. Dziś kolejne krwawienie po wstaniu z łóżka. Ból podbrzusza, skrzepy. Jestem załamana. 😩😩😩
Nie mam siły na kolejny transfer, na kolejne stosy leków. To straszne.
Tak jak dziewczyny piszą może jedz do kliniki albo na IP i oni zobacza co tam się dzieje. Trzymam mocno kciuki, żeby było dobrze✊
 
reklama
Hej! Dostałam dokładne instrukcje odnośnie stymulacji, całą rozpiskę i receptę, jak przyjdzie nowy cykl to od 2dc zaczynam stymulacje :) Stymulację mam rozpisaną, od razu mocniejszą, mimo wieku 29 lat stwierdził, że przy niskim AMH 1 od takiej zaczniemy. Zobaczymy, później 7/8 dc pierwsze USG, żeby sprawdzić, jak reaguje na stymulacje.
Różnica w cenie prawdopodobnie wynika też z rodzaju znieczulaenia. Ja też zapłaciłam około 2,5 tys, bo miałam robioną razem z histeroskopia pod narkozą. @Mimi89 miała robione na żywca ;) ... Chyba nie było najfajniej Mimi, co?
Przepraszam, ze teraz odpisuje ☺️ Nie było w ogole fajne... uczycie grzebania jak kopaczka po ziemi wrrrr... ale było minęło 😉
Masz juz wyniki ? Ja dalej czekam ...
 
Do góry