reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Spróbuj się umówić na jutro. 17 dpt sprawdzą czy pęcherzyk dobrze umiejscowiony.
Tylko poproś o kontakt z opiekunem, to dziewczyny cię wcisną mają swoje sposoby.
Rozumiem. Zupełnie zapomniałam o kimś takim jak Opiekun. Być może dlatego, że raczej mało pytam posłusznie przyjmuje tylko terminy badań i wizyt lekarskich jakie umawiają. Dziękuję.
 
reklama
Nie badałam, czekałam na dzisiejsza wizytę co lekarz powie... A ta heparyne w razie w bierze się przed transferem czy już po? Jak to wygląda... Bo może jednak nie muszę opóźniać @ 🤔🤔🤔🤔🤔 boziu mam milion myśli na minutę 🙈
Zależy jakie wyniki czasami tydzień,.3 dni przed albo od dnia transferu. Są też różne dawki.
Już się nie stresuj jakoś to się wszystko ułoży;)
 
Czesc dziewczyny. Rzadko ostatnio tu zagladam bo jakos ciezko mi bylo w trakcie czekania ja wyniki. Jakos tak czuje, ze opadlam z sil :(
Dzis dostalam allo mlr i jestem zalamana 😭😭😭 Wyszlo mi 12.4%. Jedynym plusem ze ten cross match wskazal, ze nie stwierdzono obecnosci przeciwciał cytotoksycznych przeciwko wyizolowanym limfocytom meza.
W takim wypadku tylko szczepienia??
Czekaj spokojnie na wizytę u lekarza. Ja miałam allo mlr 0% i dr powiedział, że jeśli nigdy wcześniej nie byłam w ciąży, to może być taki wynik.
 
Ja jestem u prof.Malinowskiego i cześć badań zaakceptował jakie miałam.Dopiero 3 transfer na jego zaleceniach sie udał,wcześniej beta 0.Zależy czy już wszystko inne masz wykluczone,endometriozę,adenomioze ???Masz zrobiony test Era?U mnie wyszło ze okno implantacyjne jest przesunięte o 1 dzień..Przy tym transferze tyle tego było ze sama nie wiem co pomogło .Jak byłam w zeszła środę na wizycie to były dziewczyny z samymi brzuchami wiec myśle ze prof. na pewno może nie we wszystkich przypadkach ale w wielu jest skuteczny..
Żadnych badań immunologicznych wcześniej nie miałam zleconych. Nie miałam też robionego badania pod kątem adenomiozy i testu era. Endometriozy i policystycznych jajników nie mam, jajowody drożne. Kilka lat temu mieliśmy z mężem robione badania genetyczne i też było wszytko ok.
 
Czesc dziewczyny. Rzadko ostatnio tu zagladam bo jakos ciezko mi bylo w trakcie czekania ja wyniki. Jakos tak czuje, ze opadlam z sil :(
Dzis dostalam allo mlr i jestem zalamana 😭😭😭 Wyszlo mi 12.4%. Jedynym plusem ze ten cross match wskazal, ze nie stwierdzono obecnosci przeciwciał cytotoksycznych przeciwko wyizolowanym limfocytom meza.
W takim wypadku tylko szczepienia??
@fredka84 jak Ty sie czujesz po szczepieniach? Powtarzalas już badania?
Hej
Ja mam allo 19% i nie kazał mi już powtarzać badania. Jak bym miała 0% to bym musiała powtarzać.
Po drugim szczepieniu ręce bolały tylko kilka dni i koniec. Czułam się bardzo dobrze. Nie ma czego się bać
 
Żadnych badań immunologicznych wcześniej nie miałam zleconych. Nie miałam też robionego badania pod kątem adenomiozy i testu era. Endometriozy i policystycznych jajników nie mam, jajowody drożne. Kilka lat temu mieliśmy z mężem robione badania genetyczne i też było wszytko ok.
Niestety tutaj ciężko wybrać jakaś kolejność badań.Wszytko może mieć wpływ.Ale jak reszta badań piszesz ze dobrze to zostaje jeszcze ta immunologia,która faktycznie nie jest tania..
 
Hej
Ja mam allo 19% i nie kazał mi już powtarzać badania. Jak bym miała 0% to bym musiała powtarzać.
Po drugim szczepieniu ręce bolały tylko kilka dni i koniec. Czułam się bardzo dobrze. Nie ma czego się bać
Dzieki 😘. A kiedy bedziecie probowac?
Ciekawe co mi powie. Widziałam, ze rozne sa metody leczenia.. dzwoniłam do niego o ten hla-c ale powiedzial, zeby czekac cierpliwie na pozostale wyniki i z całością przyjść i wtedy zdecydujemy co dalej. Pewnie jak jest to AA i brakujace KIRy to i tak wiadomo, ze leki beda potrzebne..
 
reklama
Miałam dziś rozmowę z doktor. I wiecie co? Zaczynam przygotowania do transferu [emoji85] i to dzis! Jestem w mega szoku i zupełnie się tego nie spodziewałam. Ze względu, że dziś 2 dc bo okres przyszedł sporo za szybko kazała zacząć brać Estrofem i Accard. W środę lecę do PL. W sobotę kontrola. Do transferu dodatkowo jakiś steryd ale to mi wytlumaczy w sobotę. Jak dla mnie to mega szybka akcja i moja głowa jeszcze tego nie ogarnia bo ja zawsze planuje wszystko z dużym wyprzedzeniem a tu taki'spontan'[emoji6] może to jest sposób [emoji6]
Super, fajnie tak na spontanie działać bo zazwyczaj jest wszystko zaplanowane i jak coś nie wyjdzie to tylko stres. Trzymam kciuki, żeby że sterydem wszystko się udało.
 
Do góry